Wpis z mikrobloga

Ja już mój prezent na święta mam, a Wy? ()

SNES (pady, kable, trzy gry i dwa pudła na inne gry)
Atari 2600 z grą Carnival
Sega Master System II, z tego co rozumiem to dwa

(tak naprawdę to ciul wie na co mi ta SEGA MS, ale się zagalopowałem w zakupach ( ))

#chwalesie #nintendo #sega #atari #retro
źródło: comment_jdksA0QkqeqkGU07Sm6GsxQYWOWaPrI9.jpg
  • 18
@WsiadamDoRobota: Pochwal się, lubię oglądać kolekcje innych, wtedy sobie marzę, że kiedyś będę miał lepsze
@dplus2: Wolę nie mówić, ale poza Master Systemem, na którego dałem 8 dych to nie uważam, żebym wybitnie przepłacił, zwłaszcza patrząc na stan SNESa, który jest stosunkowo biały, z grami i dwoma pudłami oraz padami.

Za całość (wszystko) wyszło ~340 zł
Atari 65xe


@odislaw: o #!$%@? stary, co ja sie tam naklepałem programów prosto z książki w basicu, to moje. i ta gra o robociku, ktory wygladal jak r2-d2, wiem, że ją zrobili Polacy, ale za nic nie potrafie sobie przypomniec tytułu...
@odislaw: dalej nie to... pamiętam instrukcje (miałem oryginala), pierwsza plansze i że robot nie mógł spadać z dużych wysokości. był podobny do r2-d2 i jak się skules to siadal. ehhh
@inrzynier: super, ze mogłem pomóc, bo wiem ile znaczy nostalgia, btw o 19 idę do kumpla i bedziemy napierdzielać w stare gry na emulatorze atari, coby powspominać dzieciństwo. Jakby co to pytaj, pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)