Wpis z mikrobloga

Odnalazłam prawdziwego mężczyznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszka piętro wyżej i ma z 8 lat i jest przeuroczy. Odkąd tu mieszkam to mówi mi ładnie dzień dobry i się uśmiecha, trzyma drzwi do bloku i ojoj.
Ale to co dzisiaj #!$%@? to moje serce aż płakało z zachwytu. Idę do bloku, idę, idę i paczę, że on idzie z drugiej strony. Idę, idę. Chyba wyczaił, że ja to ja, i idę tam gdzie on, to podbiegł z tym swoim plecaczkiem na plecach. Podbiegł <33 żeby mi otworzyć i przytrzymać drzwi. A ja nie miałam 4kg ziemniaków czy torby z 15kg kokainy. Miałam całkowicie puste ręce więc sama sobie mogłam otworzyć. A on to zrobił za mnie i powiedział tym swoim miłym głosem dzień dobry, proszę <333
Takiego to nawet nie trzeba namawiać na oglądanie kotków w piwnicy, wystarczy poprosić o jakąś pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skubany wie jak poderwać loszke no. Oby go tylko #gimbaza w przyszłości nie zniszczyła, bo mam ochote teraz iść na góre do jego rodziców, pochwalić syna i podziękowac im za wychowanie.
Może teraz będę #karyna ale jak facet puszcza kobietę w drzwiach to już ma +pińscet.
#oswiadczenie #dobrydzien #guwniak
  • 107
@Elementary: no ja lubię, jest to miłe, że ktoś zauważa, że jesteś kobietą :D ale czasami jest to krępujące kiedy różowy idzie, ale jest jeszcze daleko od drzwi, ale niebieski i tak je trzyma i wtedy loszka jest zakłopotana i rozmyśla czy podbiec na szybko, żeby niebieski nie trzymał tych drzwi jak debil, czy jednak dalej iść spokojnie. albo jak niebieski ma np. pełne ręce z zakupami, torbami czy coś i
to ona może iść na pierwszy odstrzał, bo w pomieszczeniu mogą stać mordercy z karabinami i jebut - loszki nie ma, a niebieski zdąży uciec


@consummatumest: to tak często się zdarza, że faktycznie jest się czego bać. Kup małemu czekoladę na święta i będziesz miała zadośćuczynienie