Wpis z mikrobloga

Odnalazłam prawdziwego mężczyznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszka piętro wyżej i ma z 8 lat i jest przeuroczy. Odkąd tu mieszkam to mówi mi ładnie dzień dobry i się uśmiecha, trzyma drzwi do bloku i ojoj.
Ale to co dzisiaj #!$%@? to moje serce aż płakało z zachwytu. Idę do bloku, idę, idę i paczę, że on idzie z drugiej strony. Idę, idę. Chyba wyczaił, że ja to ja, i idę tam gdzie on, to podbiegł z tym swoim plecaczkiem na plecach. Podbiegł <33 żeby mi otworzyć i przytrzymać drzwi. A ja nie miałam 4kg ziemniaków czy torby z 15kg kokainy. Miałam całkowicie puste ręce więc sama sobie mogłam otworzyć. A on to zrobił za mnie i powiedział tym swoim miłym głosem dzień dobry, proszę <333
Takiego to nawet nie trzeba namawiać na oglądanie kotków w piwnicy, wystarczy poprosić o jakąś pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skubany wie jak poderwać loszke no. Oby go tylko #gimbaza w przyszłości nie zniszczyła, bo mam ochote teraz iść na góre do jego rodziców, pochwalić syna i podziękowac im za wychowanie.
Może teraz będę #karyna ale jak facet puszcza kobietę w drzwiach to już ma +pińscet.
#oswiadczenie #dobrydzien #guwniak
  • 107
@consummatumest: No offence, nic osobistego:

wyobraźcie sobie że rolę się odwracają i dorosły facet opisuje tak swoją 8 letnią sąsiadkę, małą dziewczynkę.
Prawdziwa, przeurocza kobietka :333

to tak do innych dziewczyn które często piszą

no jak facet napisze że wyrochał tyle lasek to super ale jak ktoś tam da dupy mudżynowi to od razu gupia #!$%@? haha wypopki debile ;)


podwójne standardy, hipokryzja i obłuda dotyczą wszystkich i wszystkiego, ludzie niemalże