Ojciec opowiadał, że kiedyś w TV jakaś babka "skąpiej" ubrana prosiła ludzi o popchanie kawałek - i tak przejechała całą warszawę nie wydając ani grosza ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
@jestem_w_szoku: tak, nie miałem żadnych problemów a używam go kilka miesięcy. Zmieniasz Vundle/Pathogena na vim-plug i Syntastic na NeoMake i gitara ;)
@Skellsen: Nie wiem jak ale po 30stu minutach z domyślnym tutorialem Vim'a znałem już (tak mi się wydaje) sporą część skrótów/poleceń i powiem tak - nigdy więcej nano. Nawet do edytowania czegoś na szybko Vim jest dużo lepszy. Gdy już się człowiek nauczy i przyzwyczai to śmiem twierdzić, że produktywność wzrasta o niemały procent!
źródło: comment_7ZrU1WYHVgFAJuFsAnqRQ1UcSg8RGyJl.jpg
PobierzAlbo dać stolarzowi kamień i powiedzieć, że tylko dzieci wbijają gwoździe młotkiem :))
Ojciec opowiadał, że kiedyś w TV jakaś babka "skąpiej" ubrana prosiła ludzi o popchanie kawałek - i tak przejechała całą warszawę nie wydając ani grosza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)