Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
Co to za tekst ze ty ze swoim kotem nie wychodzilas jak musial jesc?! Do lekarza z dzieckiem tez bys nie poszla bo moze chciec jesc?!

@Dreamek: Jeśli dziecko nie jest w stanie wytrzymać kilkunastu minut w poczekalni bez karmienia piersią, to zasugerowałbym skorzystanie z wizyty domowej lub przeniesienie się do przychodni gdzie są odpowiednie miejsca do karmienia gówniaków.
  • Odpowiedz
@pedros92: robi to co musi czyli karmi i podziwiam matki ktore mimo wszystko nakarmia glodne dziecko zamiast je glodzic bo nie wypada, bo ktos krzywo popatrzy. #!$%@? otworz sobie mirko i po pisz ns nim wtedy, podlub w nosie... nawet nie zauwazysz ze juz jest po wszystkiemu. Bez krzyku, placzu.

Widziales kobiete rodzaca? Uwierz mi ze tylu lekarzy co odwiedza pacjetke przed porodem, czesto rozni badaja, komisyjnie przychodza. Uwierz mi
  • Odpowiedz
@Ginden: Popieram.

Skoro ona publicznie odsłania pierś, którą ssie jej dziecko, to dlaczego ja nie mogę wyjąć mojego #!$%@?, którego possie owa matka?

Oba zachowania mają za zadanie zaspokojenie potrzeb fizjologicznych i są całkowicie naturalne.
  • Odpowiedz
@homo_superior: @sajko: @Ginden: Ok, ustalmy coś - rozumiem, że może wam przeszkadzać widok piersi, ale bez przesady żeby zabraniać kobietom publicznie karmić dzieci. Jak niby miałaby karmić dziecko butelką, gdy na dworze jest zimno i mleko byłoby nienadające się dla dziecka? Co do zmiany miejsca - czeka w kolejce do lekarza, jakby wyszła, to mogłaby minąć jej kolej, a ludzie są różni i mogliby nie chcieć
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: rozumiem, że jesteś na etapie rozwoju niemowlaka, skoro porównujesz się z tak małym człowiekiem i jego potrzebami wraz z brakiem świadomości społecznych norm z racji wieku?
  • Odpowiedz
jeśli dla ciebie nakarmienie niemowlęcia równa się "wyciągnięcie #!$%@?, którego possie matka", to gratuluję, jest z tobą coś ewidentnie nie tak.


@czcigodna_maupa: W dupie mam Twoje zdanie, a jeśli chcesz dyskutować to wyposaż swoją odpowiedź w argumenty.
  • Odpowiedz
@krzych0: @sajko: o kuźwa, szok jakie Mirki są tolerancyjne nono ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja rozumiem @sajko i zgadzam się z nią. Karmienie piersią jest jak najbardziej naturalne, ale ja 20letnia kobieta w pełni to rozumiem, mam młode matki w otoczeniu. Co najlepsze te, które po porodzie zwyczajnie przestały o siebie dbać, chodzą w dresach z nieumytymi włosami (nie mam na myśli awaryjnych
  • Odpowiedz
@SScherzo: Na szczęście istnieje w #!$%@? innych rozwiązań niż karmienie dzieciaka piersią w miejscu publicznym:
1. wizyta domowa
2. prywatna wizyta
3. umówienie się na dokładną godzinę
4. chusty do karmienia piersią
5. nakarmienie dziecka PRZED przybyciem
  • Odpowiedz