Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski

Co myślicie o kobietach które nie stracily z wami dziewictwa ale wiecie że przymykając na to oko byście wiedzieli że dobra byłaby z niej żona?

Chodzi o to że myślałem że znalazłem idealną sobie kobietę (20 lat ja 22). Nie jest taką księżniczką itp. jest szczera i kochana. Ale wczoraj ją zapytałem o to ilu miała partnerów sexualnych odpowiedziała, że jednego rok przed naszym poznaniem się i że to jakaś patologia była mówiła (pewnie jakiś Sebix). Strasznie mnie to zabolało. jakoś się mocno męcze, że to nie ja byłem jej pierwszym. Ja specjalnie wyczekiwałem na "tą jednyną"
Ej #niebieskiepaski weźcie mnie jakoś pocieście bo #depresja a ja chyba taki trochę romantyk ( tzn. w dziejszym świecie ciota).
Co myślicie? Że w dziesiejszym świecie to nie znajdę tak dobrej ale dziewicy jak ona mi się wydaje jest?
i pytanie do męzów czy wasze kobiety straciły dziewictwo z wami?
  • 54
@Usmiech Ja znam bardzo dużo dziewczyn, które czekały na "tego jedynego" i nie puszczały się na prawo i lewo, bo tak robiły wszystkie koleżanki z gimbazy. Wystarczyło poszukać. Pewnie i tak niedługo się rozstaniecie, jeśli będziesz miał trochę szczęścia poznasz taka właśnie dziewczynę i jej będziesz musiał powiedzieć, że nie czekałes i jej będzie przykro.
@Usmiech: cumplu, nie ma sensu się w to bawić, zawsze będziesz w głębi ducha mieć do niej żal, że nie była Twoją pierwszą, każdy facet chyba chciałby mieć za żonę kobietę, która straciła cnotę z nim. Podświadomie będziesz ją krzywdził, a ona będzie mieć niepotrzebne wyrzuty sumienia. Nie wiem, czy Ty masz już inicjację za sobą, jeśli tak, to chyba nie do końca fair, że Ty już mogłeś mieć seksy, a