Wpis z mikrobloga

@SamiS: Jest zdecydowanie lepiej. Jakimś cudem umknął mi test beemki ale w porównaniu z testem focusa, film ogląda się zdecydowanie przyjemniej.

Odnośnie asystenta pasa (2:50)
Ok, od linii środkowej się odbija ale niestety urwałeś w interesującym mnie momencie bo zastanawiam się czy tę barierkę po prawej stronie komputer też widzi i czy w podobny sposób auto by zareagowało czy jednak pojechałbyś po krawężniku a później szlifował blachę? :D
@anas_lex: ciesze się, że jest lepiej :) od krawężnika niestety nie odbije, chyba, że jest przed nim namalowany pas...
@Drail: będzie Pan zadowolony :)
@pogop: 500X i 500 to generalnie zupełnie inne samochody. Ilość miejsca w środku jest diametralnie inna.
@SamiS: Obejrzałem test, jestem zdania @anas_lex wiele sie poprawiło, przyjemnie się oglądało teścik. A czy 500 jest fajne na pierwszy samochodzik to sam nie wiem. Wiadomo młoda krew (ja), i w rozmowie z kolegami jakoś tak to dziwnie brzmi. Co masz? Fiata 500. Aaa, no to fajnie...
Ale samochodzik ładny ;)
@Drail: nie przejmuj się kolegami, to Ty będziesz nim jeździł. Oczywiście za takie pieniądze można kupić naprawdę porządne używane auto, szybkie, ładne i "premium", ale przecież co kto lubi. Ja teraz wolałbym nowy - gwarancja i spokój :)
i dzięki za mile słowo, będę starał się iść dalej w tym kierunku :)
@SamiS: Już nawet nie o kolegów chodzi. Tylko o zabawę z jazdy. Myślałem tez o BMW(tylni napęd), MINI (wygląd), i tutaj jakaś terenówka, bo lubię się powygłupiać na bezdrożach.
@Drail: Ja bym pewnie wybrał BMW 2 ( ale normalne, nie te vany), tez uwielbiam tył napęd. A jeśli Mini to zostaje Countryman albo Paceman. Postaram się wziąć coś od Mini do testów.
@SamiS: Nie wiem czy lubię tylni napęd. Nie miałem jeszcze samochodu :p Jedynie, co bym chciał, to sobie spokojnie jeździć 50 po mieście, a jak trafie na kozaczka jakiegoś to przycisne gazu i mu mykne :) Trochę nie odpowiedzialne no ale to tylko na drogach gdzie przycisnąć można ;)
@SamiS: Wiem wiem :) Dlatego się w to aż tak nie pcham. Sam nie wiem dokładnie czego chcę. Musi odpalać i mieć klimatyzacje. Wyglądać musi tak że zwróci uwagę :) Także sam nie wiem za czym się rozglądać