Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest.

tldr


Rozstałem się z dziewczyną 8 miesięcy temu, byliśmy razem dwa lata w tym około 1.5 roku wspólnie mieszkaliśmy. Przez ten czas pożyczyłem jej ok 4000 zł (kilka opłat za mieszkanie, kaucja, opłata za warunki na studiach). Uzgodniliśmy, ze będzie mi oddawać systematycznie co miesiąc po 100-200 zł i tak spłacała do września (zostało 2900 zł). Dziś, po ponad dwóch miesiącach bez oddawania odezwałem się do niej (ogólnie nie utrzymujemy kontaktu, jak przechodzę obok miejsca jej pracy to nie spoglądam, idę przed siebie), rozmowa pic rel.

Jak odzsykać ten hajs? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #gorzkiezale #pieniadze #kiciochpyta #pytanie
V.....z - Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest. 

tldr 
SPOILE...

źródło: comment_S4EEdpFpmUoxJJfr35h15k0sTb6rAva2.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@Vitz: To jest nauczka dla wszystkich niebieskich, spisujcie umowy ze swoimi różowymi. Miłość miłością, a porządek musi być. Ja ze swoim na szczęście już byłym różowym spisałem zwykłą umowę pożyczki, bez niej byłbym pewnie dzisiaj 11k w plecy. Jak się dzieją takie cyrki to przynajmniej jest sąd/komornik.
  • Odpowiedz
@Vitz: historia mojego kumpla: miał różowegopaska z którym był szczęśliwy, planowali wspólne życie, miał się jej oświadczyć. Panna miała jakieś kompleksy z powodu urody (chyba coś z nosem) i zawsze chciała sobie poprawić to chirurgicznie. Kumpel uzbierał, wyłożył kasę na operację po czym jak doszła do siebie to go rzuciła i po chwili miała bolca no boku. Życie.
  • Odpowiedz
@Vitz: mnie mój były wisi jeszcze 750 zł za wspólne wakacje. Pół roku temu (kilka miesięcy po rozstaniu) napisał mi, że nie odda mi hajsu, bo nie. Nawet nie wiem, gdzie teraz mieszka. Więc nie pisz, że tylko różowe nie oddają, bo to nie fair.


@a19: odwracanie kota ogonem xD gdzie napisał, że tylko różowe nie oddają? #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Vitz: pożyczka powyżej 500 PLN powinna być stwierdzona pismem, inaczej będzie trudno to udowodnić, bo zeznanie ze świadków pewnie odpada. Ogólnie jeśli dałeś jej kasę do ręki to b. ciężko będzie to odzyskać. Pół biedy jak przelew zatytułowany np. "pożyczka"
  • Odpowiedz
@Novy: bądź vitzem i miej problem xD po #!$%@? jej 4 tysie były, za 1,5 można sobie życie na nowo ułożyć i wiem co mówię xD ponad tę sumę miałbym wątpliwości do samego papieża, a do tego vitz na pewno wcześniej już zauważał #logikarozowychpaskow i jej nieogarniecię skutkujące potrzebą takiej pożyczki.

Ja też kiedyś dałbym sobie odciąć rękę za dziewczynę. #!$%@?, za coś więcej niż dziewczynę. I wiesz
  • Odpowiedz
@drapieszny_jak_lef: Masz rację, miałem tu bardziej na myśli, że specjalne latanie i załatwianie papierków jest dosyć uciążliwe. Zwłaszcza jak ktoś potrzebuje "na już" a rozmowa z notariuszem za tydzień albo dwa ;D
  • Odpowiedz
@Vitz: Popros rozgarnietego studenta prawa (aplikant Ci tego nie zrobi xD) zeby napisal Ci ostateczne przedsadowe wezwanie do zaplaty. Niech rzuci paragrafami i doda troche lawbelkotu.
Skutecznosc tej metody - 99,99%
  • Odpowiedz