Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest.

tldr


Rozstałem się z dziewczyną 8 miesięcy temu, byliśmy razem dwa lata w tym około 1.5 roku wspólnie mieszkaliśmy. Przez ten czas pożyczyłem jej ok 4000 zł (kilka opłat za mieszkanie, kaucja, opłata za warunki na studiach). Uzgodniliśmy, ze będzie mi oddawać systematycznie co miesiąc po 100-200 zł i tak spłacała do września (zostało 2900 zł). Dziś, po ponad dwóch miesiącach bez oddawania odezwałem się do niej (ogólnie nie utrzymujemy kontaktu, jak przechodzę obok miejsca jej pracy to nie spoglądam, idę przed siebie), rozmowa pic rel.

Jak odzsykać ten hajs? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #gorzkiezale #pieniadze #kiciochpyta #pytanie
V.....z - Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest. 

tldr 
SPOILE...

źródło: comment_S4EEdpFpmUoxJJfr35h15k0sTb6rAva2.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@studentprawa: ta jasne. Pożyczka ponad 500 zł powinna byc na piśmie. Jak nie ma na piśmie to nie mozna przeprowadzić dowodów ze świadków na okoliczność zawarcia umowy. Wiec moze ją cmoknąć w pędzel
  • Odpowiedz
jak przechodzę obok miejsca jej pracy to nie spoglądam


@Vitz: przecież ona nie ma pracy ( )

a poza tym "nie mówisz mi cześć, więc nie wiem czy powinnam oddać ci hajs" #logikarozowychpaskow level az mi wstyd

życzę szybkiego zwrotu gotówki
  • Odpowiedz
@Vitz: tak wlasnie jest z niehonorowymi ludzmi. Nie mam pracy i co mi zrobisz? Ona sie martwila zebys dal jej kase teraz ty sie martw zeby odzyskac. Chlopu przynajmniej mozna dac w pysk a takiej...niewiascie?
  • Odpowiedz
@Dziadekmietek: Jeśli to się tak długo ciągnęło to na pewno w rozmowach z nią na FB/SMS ma wystarczająco dowodów.

@Vitz: Ja bym jeszcze na nią po uzyskaniu kasy doniósł do skarbówki. Grozi jej karna stawka PCC chyba na sumę 10% od kwoty pożyczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz