Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest.

tldr


Rozstałem się z dziewczyną 8 miesięcy temu, byliśmy razem dwa lata w tym około 1.5 roku wspólnie mieszkaliśmy. Przez ten czas pożyczyłem jej ok 4000 zł (kilka opłat za mieszkanie, kaucja, opłata za warunki na studiach). Uzgodniliśmy, ze będzie mi oddawać systematycznie co miesiąc po 100-200 zł i tak spłacała do września (zostało 2900 zł). Dziś, po ponad dwóch miesiącach bez oddawania odezwałem się do niej (ogólnie nie utrzymujemy kontaktu, jak przechodzę obok miejsca jej pracy to nie spoglądam, idę przed siebie), rozmowa pic rel.

Jak odzsykać ten hajs? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #gorzkiezale #pieniadze #kiciochpyta #pytanie
Pobierz V.....z - Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest. 

tldr 
SPOILE...
źródło: comment_S4EEdpFpmUoxJJfr35h15k0sTb6rAva2.jpg
  • 147
ucja, opłata za warunki na studiach). Uzgodniliśmy, ze będzie mi oddawać systematycznie co miesiąc po 100-200 zł i tak spłacała do września (zostało 2900 zł). Dziś, po ponad dwóch miesiącach bez oddawania odezwałem się do niej (ogólnie nie utrzymujemy kontakt


@Vitz: myślę, że fakt istnienia takich przelewów już po rozstaniu - choć to by trzeba było potwierdzić jakoś, jest dość istotny, także przydadzą się. Mój brat też się buja przez takie
@Vitz:
Jeżeli w przelewach pisała: zostało jeszcze xxx zł to jest mistrzynią zbrodni. Spróbuj oficjalnie ugodowo załatwić sprawę (wezwanie do zapłaty z ZPO, napisz ostateczne, przedsądowe i poinformuj że jeżeli nie dokona spłaty zadłużenia będzie narażona na koszty sądowe, wyznacz termin spłaty). Zbierz dowody - świadkowie/potwierdzenia przelewów/maila i smsy na ten temat jeżeli istnieją. No a później pozew - nie bójmy się sądu, pozew w upominawczym uproszczonym to i opłata sądowa
@Vitz: Miałem podobną sytuację dwa dni temu!
Przypomniałem z miesięcznym wyprzedzeniem, że wisi mi 500 zł, poprosiła o rozłożenie na grudzień i styczeń na co się nie zgodziłem. Zostałem zwyzywany, dowiedziałem się, że nie jestem człowiekiem i jestem #!$%@?. Głównie przez to, że stwierdziła, że po tylu latach tak się do niej źle odzywam.:D
Ale przynajmniej wiem, że odda, akurat to wiem. :)