Wpis z mikrobloga

Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest.

tldr


Rozstałem się z dziewczyną 8 miesięcy temu, byliśmy razem dwa lata w tym około 1.5 roku wspólnie mieszkaliśmy. Przez ten czas pożyczyłem jej ok 4000 zł (kilka opłat za mieszkanie, kaucja, opłata za warunki na studiach). Uzgodniliśmy, ze będzie mi oddawać systematycznie co miesiąc po 100-200 zł i tak spłacała do września (zostało 2900 zł). Dziś, po ponad dwóch miesiącach bez oddawania odezwałem się do niej (ogólnie nie utrzymujemy kontaktu, jak przechodzę obok miejsca jej pracy to nie spoglądam, idę przed siebie), rozmowa pic rel.

Jak odzsykać ten hajs? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #gorzkiezale #pieniadze #kiciochpyta #pytanie
V.....z - Mireczki mam dla was #logikarozowychpaskow at its finest. 

tldr 
SPOILE...

źródło: comment_S4EEdpFpmUoxJJfr35h15k0sTb6rAva2.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@Vitz: kontrowersyjna propozycja - bądź człowiekiem, może rzeczywiście ma ciężej akurat w życiu? Daj jej chwilę zanim będziesz ją pozywał
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: z pierwszej ręki, pewna sprawa, zeszła się z nim dwa tygodnie po rozstaniu włącznie z chwaleniem się tym na facebooku. Ciągle utrzymuje kontakt z moją siostrą i co jakiś czas gadają, więc mam pełen update sytuacji. Chociaż po dzisiaj to chyba ich znajomość się skończy. Mnie sie nie pytaj czy może czy nie może, nioe jestem ani nią ani tym bolcem, stwierdziła to co widzisz na screenie, po tym przestała
  • Odpowiedz
ale uniosła się dumą, fochem i logiką różowych pasków. Koleś niech się dogada z nią kiedy ona znajdzie nową pracę.


@KawaJimmiego: #!$%@? biało rycerz ci tyłkiem wychodzi. Jakby to był facet to byś nic nie napisał. Człowieku #!$%@? to kogo obchodzi?! Pomijając już płeć to jak ludzie wyczuwają że nic ich nie łączy a gość jest normalny a nie z jakimiś plecami etc. to będą próbować wyruchać mało takich przypadków? Tu
  • Odpowiedz
@axis_mundi: No po tym updacie to ja już sam nie wiem. Ja bym się z wyrachowaną szmirą nie związał i nie mieszkałbym z taką, która zamieszkuje z kim popadnie. Są powody, dla których katolicyzm tak mocno przy tym obstaje.
  • Odpowiedz
Ciągle utrzymuje kontakt z moją siostrą


@Vitz: Wiesz co, ale ten mój nowy chłopak fajny, jak mnie teraz ostro dyma, nie to, co twój brat. Tak tak, zamieszkałam z nim zaraz po rozstaniu z twoim bratem. A wpisał do mnie w ogóle ostatnio ten twój brat i wiesz co, chce swoją kasę odzyskać- bezczelny, no nie?
  • Odpowiedz
@Vitz: cóż ludzie się nie zmieniają od pewnego wieku tylko kur... natura z nich wychodzi. Kameleon jak nic.
PS. Kasa zmienia mówisz. Zawsze się mówi że jak ktoś ma za dużo kasy to #!$%@? a biedny to taki uczynny... hmm a tu co nagle jest odwrotnie? Brak kasy to zmieniło? heh raczej wylazło to co miało wyleźć. Z tą kasą to są troszke mity nie o to bryka.
  • Odpowiedz
@Vitz: A ja nie rozumiem, byliście razem 1.5 roku, razem mieszkaliście i rozliczaliście się co do grosza?
Dla mnie to norma, że jak z kimś żyje na tym poziomie to mamy wspólny budżet - oboje zarabiamy i wydajemy tą kasę.
A tak pewnie zarabiałeś więcej od niej, więc narzucałeś droższy styl życia, jak chociażby wakacje, na które nie było ją normalnie stać.
  • Odpowiedz
@Islanderx: xD
@mrwrotek: nie rozliczaliśmy sie co do grosza, skąd takie wnioski w ogole? Pożyczyłem jej na warunki na studiach po 500 zł (trzy razy nie zaliczala, bo nie chciało jej się uczyć). I nie narzucałem droższego stylu zycia.
@jedzbudynie: dziś jeszcze nie, ale pracuje nad tym
  • Odpowiedz
@Vitz: "pewnie zarabiales więcej", " pewnie zdradziles i rzuciles", pewnie twoja wina, że zaufales, przecież mizomirki wyraźnie zawsze piszą, żeby żadnej szmacie nie ufać. Sam sobie winny jesteś.

#!$%@? uwielbiam takie komentarze, w dupie był, gowno widział ale się pomądrzy bo ON WIE, że tak było. Ty nie, on wie lepiej.
  • Odpowiedz