Wpis z mikrobloga

Czy Killzone Shadow Fall to Battlefield 4 na #ps4 to zle gierki? Chyba nie a nikt nie chce kupic nawet za 10€, juz leza ze dwa miesiace, znajomi Xboxowcy badz Pecetowcy, a moja konsola dawno temu sprzedana - nie ma to jak wrocic do PCmasterrace ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zasady
- brak dostepnu dla zielonych
- przesylka na moj koszt
- uzyje mikrorandoma
- do 17 jutrzejszego dnia

Pytania? Niech wygra farciarz!
Gry sa kupione w Holandii, posiadaja jezyk angielski na bank bo sam tak gralem.

#rozdajo
s.....p - Czy Killzone Shadow Fall to Battlefield 4 na #ps4 to zle gierki? Chyba nie ...

źródło: comment_y7v3fJuchSDFeN1PSQsCt4zDq8aa8dep.jpg

Pobierz
  • 40
@elemenTH: Wiekszym cebularzem byl jakis Turek ktory kupil Infamous2 za 10€ i chcial jeszcze sprawdzic czy dziala... Za cene 3 kebsow, czaisz?

Za sztuke wystawialem (gora 15€ jeszcze jakis czas temu), bylo pare ofert - podaj adres, jutro przyjde - ale sie nie zjawil wiec skonczylem z dawaniem adresu. Ogolnie, sprzedawanie w Holandii jest slabe, sprawdzcie jak wyglada ich strona typu tablica/allegro - http://www.marktplaats.nl/
@Navari: Gralem, bawilem sie ok, jak na start to gra wygladala b. dobrze, ma sporo wad ale nie jest to gorszy tytul niz taki SW: Battlefront z tego roku. Wzielem ze wgledu na gre z botami, nie planowalem wtedy PS+ a by postrzelac mozna pograc. Pozniej kupilem PS+ pod BF4 bo ta efektywnosc mychy mnie meczyla, a na padzie jeszcze gorzej... Wiem jak grac padem ale pad od pleja jest #!$%@?,
@signap: Początki konsol są ciężkie - niestety, ale z biegiem czasu trudno się ogarnąć w co klikać. A co do samego sterowania w grach typu FPS - byłem ogromnym fanem strzelanek na padzie - do czasu kupienia ogarniętego PC. Nie mówię, że nie, ale zdecydowanie bardziej pasuje mi gra na myszy (multiplayer), bo poza multi zdecydowanie wolę usiąść na fotelu z padem w ręku.
@gumeko: Ja konsole kupilem po starcie, rok, byla w promocji na otwarcie nowego MM, 333€ tylko dlatego. Pogralem 2 miesiace i gier nie bylo dla mnie. I sie kurzyla wiec sprzedalem, wyjdzie PS VR to kupie

Oczywiscie, mycha w multi to obowiazek ale w singleplayer to wole padem. Wydluza gre bo nie jestes celny w 99% jak mycha, a mycha vs ai to ...... Takiego Max Payne 3 ukonczylem na myszce,
@wdmr: Dobra mysl, poniszcze pudelko i plyte by nikt nie chcial jej sprzedawac ale zostawe ja dzialajaca :} ale to tez, wystarczy miec znajomego z PS i obejscie jest. Licze na uczciwosc :}