Wpis z mikrobloga

@kopek_123: to z doświadczenia w temacie się wypowiem, nie kupujcie w zadnym z powyższych a napewno nie tych niemieckich. Idzdzie do pana zenka który ma najlepsze rtv i agd w miescie ale pod nieznanym brandem a jest tam od 100lat i podajcie mu swoja cene. na 99% was zadowoli!
@Singularity00:

niestety ale to niemieckie sieci mają najlepsze ceny najczęściej... a Polak decyduje portfelem.


To, że Lidl jest tani to nie znaczy, że inne niemiaszki też. MM właśnie jest dla mnie za drogi, zawsze łażę do Euro.
@kopek_123: No ta, tylko żeby jeszcze te polskie sklepy miały taki sam asortyment czy ceny.. O max elektro nigdy nawet nie słyszałem, natomiast trzy powyższe nie miały nawet na stanie bardzo popularnego telefonu który chciałem kupić.. Saturn miał.. Więc tam kupiłem
Ludzie tu gadaja o Saturnie czy MediaMarkt. Prawda jest taka ze ostatnie dobre promocje to mieli w latach 2001-2004, teraz to jedne z drozszych sklepow. Fakt dobrze uposazone ale ceny Euro RTV Agd ma lepsze, Xkom ma lepsze, Media Expert ma lepsze, jest od groma lepszych polskich sklepow.
@kopek_123: W Saturnie za każde wydane 1000 zł dostawałem 100 zł, więc na ten moment do wykorzystania mam jeszcze jakieś… 1300 zł. A ceny kupowanych laptopów były najlepsze, dodatkowo -15% za "ostatnie" sztuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)