Wpis z mikrobloga

Zwęszona okazyja, tanio chuwi hi8 na ali

46,50$

jak coś to te ze screen protectorem o 25cent droższe, ale więcej w magazynie jak coś (tych najtańszych już ze 30 zostało, a z folią 9 tysięcy :>)

http://www.aliexpress.com/item/CHUWI-HI8-Dual-Boot-Android-4-4-Window8-1-IPS-8-0-Inch-1920-1200-Z3736F/32404202301.html?spm=2114.01020208.3.1.wLF1Uo&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_6

#chuwi #cebuladeals #tablet #tanio #promocja #china
  • 362
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lazaj: Ja ostatecznie poczekam na wiadomość do jutra.
Zamówiłem tego tableta wraz z klawiaturą za 50,5$ (użyłem kod na kilka $)
Płaciłem przez AliPay, mam konto w millenium, z konta wzieli mi ok 214zł
I teraz moje pytanie, ile pieniędzy mi zwróci ali?
Co należy zrobić, aby dostać wzrot kasy i ile czasu się czeka?
Kupowałem już wiele rzeczy na ali, jednak nigdy nie występowałem o zwrot pieniędzy :)
Dzięki
  • Odpowiedz
  • 0
@danio_96 mi sie juz znudzilo czekanie, szkoda tylko tego deala bo byl zacny. ale jak chinczyk i tak nie wysle sprzetu to szkoda mrozic kase. wystawil mi juz nawet komentarz, ale ja ze swoim poczekam az kasa bedzie na koncie
  • Odpowiedz
  • 0
@danio_96otworzylem dispute ale przez aplikacje na telefon bo przez stronke wolalo o 10dni od daty wysylki. zglosilem o full refund i chinol po kliku minutach zaakceptowal go i przyslal wiadomosc na ten temat
  • Odpowiedz
@Lazaj: ok, dzięki
zrobię tak samo, dzięki

W sumie nic nie straciliśmy oprócz czasu, przypuszczałem że tak będzie, ale po co ten sprzedawca wprowadzał ludzi w błąd?
  • Odpowiedz
Ja dostałem zwrot od Ali już, tyle ile zabrali z konta wróciło, ale kupon przepadł ;/ @danio_96 dasz link do tej oferty? Bo chciałem zamówić ten tablet (na banggood jest oferta za ~360 zł mam ponad 1000 pkt więc mi wychodzi za trochę ponad 300)
  • Odpowiedz
@danio_96 na Chuwi Hi8? Hmm u mnie jest za 99,99$ ( ͡° ʖ̯ ͡°) @only ja jeszcze z JD nie zamawiałem więc nie wiem - ale wątpie, zamówiłem 1,5 tyg temu z Gearbest kamere Eken H9 w okazyjnej cenie i do teraz nie jest wysłana.. piszą że bardzo dużo zamówień i na wszystkim są opóźnienia.
  • Odpowiedz
@danio_96 szkoda, kupie wiec chyba chuwii hi8 z banggood bo jest za 88$ mam jeszcze kupon -10% to wyjdzie 80%. nic lepszego chyba nie ma w takiej kasie
  • Odpowiedz