Wpis z mikrobloga

Zwęszona okazyja, tanio chuwi hi8 na ali

46,50$

jak coś to te ze screen protectorem o 25cent droższe, ale więcej w magazynie jak coś (tych najtańszych już ze 30 zostało, a z folią 9 tysięcy :>)

http://www.aliexpress.com/item/CHUWI-HI8-Dual-Boot-Android-4-4-Window8-1-IPS-8-0-Inch-1920-1200-Z3736F/32404202301.html?spm=2114.01020208.3.1.wLF1Uo&ws_ab_test=searchweb201556_2_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_6

#chuwi #cebuladeals #tablet #tanio #promocja #china
  • 362
jak sprawdzam swoj numer to wyswietla przewoznika FLYT. niby wyszukuje ze kraj docelowy to polska ale dziwne bo do wczoraj spieralem sie z chinczykiem o to aby wyslal a na flyt wyswietla ze 29.11 odebrano informacje o wysylce. dziwne
@cris21 u mnie tak samo. w aplikacji jest natomiast info ze paczka zostala wyslana i zmierza do kraju docelowego. sam nie wiem. najlepiej jak by wypowiedzial sie jakis znawca orientu bo ja nie wiem, to moje pierwsze zakupy z azji
@Lazaj: ja zamawiałem parenaście rzeczy, ale żadna nie była wysłana FLYT, generalnie jeszcze nie miałem sytuacji, że majfrend płakał i nie chciał wysłać bo był 'mistake' ...
sprawdzilem jeszcze informacje co oznaczaja wg statusow i wychodzi na to ze kitajec oddal przesylke przewoznikowi. pytanie tylko cze podal mi numer mojej przesylki czy nie
ping pong odpisal "Dear buyer,

Sorry for the inconvenience.

We will try our best to send the order out.Hope you could still enjoy our service. The shipping time is 15-39 working days normally. But sometimes the parcel might be delayed due to some reasons.Hope you could wait for your item patiently.

Any problem, please feel free to contact us.

Regards"
@Woyto: może inaczej - nie nastawiam się, że jest prawdziwy. Wg informacji mój tracking jest w systemie od 29.11, a dopiero wczoraj chińczyk się zgodził(?) na wysłanie, bo wcześniej chciał anulować. W tej sytuacji musiałby go nadać w trakcie dyskusji, że ja mam anulować zamówienie...