Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Choć konto jest świeżutkie, to musimy przyznać, że mirkujemy tutaj od dawna. Zainspirowani kreatywnością @SOLGAZ stwierdziliśmy, że warto stać się częścią społeczności.

Dlaczego Wykop?
1. Stosunkowo mało firm, za to cała masa fajnych ludzi
2. Ogólnopolski zasięg ( ͜͡ʖ ͡€)
3. Niebanalne i działające hashtagi (pozdrawiamy moderację)
4. Technologicznych nowinek tutaj bez liku
5. Facebook upaństwowić, a moderację to wiadomo ( )


Czym się zajmujemy?
Jesteśmy producentem inteligentnej folii na okna i szyby. Powstanie firmy zawdzięczamy 459-ciu inwestorom, którzy docenili nasz pomysł na Kickstarterze.

Możecie spodziewać się wpisów z takimi tagami jak #architektura i #pracbaza. Będzie też trochę o wykorzystywanej przez nas technologii. Udanego tygodnia!
SONTE - Hej Mirki!

Choć konto jest świeżutkie, to musimy przyznać, że mirkujemy tu...

źródło: comment_RDuFLhV5Y4E46lli7QYSqi7jzhPQ7wGI.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SONTE: Chyba kokojarze. :D To taka inteligentna folia na okna która jest przezroczysta a jak się ją włączy to staje się mleczna! Było coś wrzucane podobnego w znalezisku. Wtedy to była jakaś toaleta publiczna bodaj w Szwajcarii. Za późno dla mnie by szukać, nie jest spod #nocnazmiana.
  • Odpowiedz
Myślałem, ze to głupia reklama, ale...

Jesteśmy producentem inteligentnej folii na okna i szyby


Zaciekawiliście mnie.
Tylko dlaczego nie podaliście żadnych szczegółów?
  • Odpowiedz
Dwa dni temu zastanawiałem się nad zakupem podobnej folii heh. Zainwestowali w kryptoreklamę - żydki napieprzają łbami o ścianę płaczu recytując sonte poland 8D
  • Odpowiedz
@SONTE: Jaki jest pobór prądu w takim urządzeniu (np w najprostszej wersji, bez sterowania z telefonu itp) i czy może być zasilane z baterii/akumulatorków czy trzeba ciągnąć kable do okien?
Czy montaż jest w cenie czy samodzielny i w takim przypadku czy jest trudny?
  • Odpowiedz
@SONTE Ok przeczytałem to "AMA" i juz znam odpowiedzi na część najważniejszych pytań.
1340 zł/m2 to naprawdę drogo.Kiedy zejdziecie cenowo do 134 zł?
Zakładam, że cena będzie spadać wraz z rozwojem produkcji i rosnącym popytem.

Czy folia wymaga stałego
  • Odpowiedz
@dontonek: Folia w stanie nieprzezroczystym przepuszcza 50 % światła natomiast w stanie przezroczystym przepuszcza 76 %. Nie zaciemni nam pomieszczenia jak np. żaluzje anty-włamaniowe.
  • Odpowiedz