Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Choć konto jest świeżutkie, to musimy przyznać, że mirkujemy tutaj od dawna. Zainspirowani kreatywnością @SOLGAZ stwierdziliśmy, że warto stać się częścią społeczności.

Dlaczego Wykop?
1. Stosunkowo mało firm, za to cała masa fajnych ludzi
2. Ogólnopolski zasięg ( ͜͡ʖ ͡€)
3. Niebanalne i działające hashtagi (pozdrawiamy moderację)
4. Technologicznych nowinek tutaj bez liku
5. Facebook upaństwowić, a moderację to wiadomo ( )


Czym się zajmujemy?
Jesteśmy producentem inteligentnej folii na okna i szyby. Powstanie firmy zawdzięczamy 459-ciu inwestorom, którzy docenili nasz pomysł na Kickstarterze.

Możecie spodziewać się wpisów z takimi tagami jak #architektura i #pracbaza. Będzie też trochę o wykorzystywanej przez nas technologii. Udanego tygodnia!
SONTE - Hej Mirki!

Choć konto jest świeżutkie, to musimy przyznać, że mirkujemy tu...

źródło: comment_RDuFLhV5Y4E46lli7QYSqi7jzhPQ7wGI.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
@SONTE: A jak wygląda kwestia "nieprzeźroczystości" folii? Nadaje się do sypialni, żeby skutecznie zaciemnić pomieszczenie przed światłem słonecznym? Na zdjęciach wygląda to bardziej na przybieranie mlecznego koloru, więc chyba nie gwarantuje to dobrego zaciemnienia?
  • Odpowiedz
@zly_dzien: Moduł wi-fi jest juz w zasilaczu, który podpinamy do sieci. Może być oddalony od samych okien.

Jeśli chodzi o drzwi przesuwne to w większości przypadków jesteśmy w stanie to zrobić, jednak zdarzają się okna lub zabudowy cało szklane, i tutaj zadanie jest utrudnione. Wszystko zależy od tego czy jest miejsce na zamontowanie mikro styku.
  • Odpowiedz
@SONTE: Na jednym z Waszych filmików widać sterowanie przezroczystością folii przez telefon. W momentach gdy folia miała być przezroczysta to tak jakby obraz drgał (jak rozumiem zbiegło się to z częstotliwością urządzenia nagrywającego). Wygląda to tak jakby folia delikatnie migała - czy faktycznie tak jest ? Czy obraz widziany zza folii jest ciągły (tak jak ciągłe jest światło z płomienia) czy migocze (tak jak dioda) ?
  • Odpowiedz
@SONTE: przy tej cenie, to poczekam na odpowiedź chińskiej myśli technicznej, bo mi wyszło, że w mieszkaniu, jeśli chciałbym wymienić rolety za które dałem 2000 zł musiałbym wydać około 35 000zł, a to tylko mieszkanie w bloku...
  • Odpowiedz