Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski to ja nawet nie.
Miałem dwa bilety na koncert na sobotę. Niestety w piątek zostałem rzucony przez różowego po chyba dość udanym żarcie. Opisałem to o tutaj.
Jako, że nie miałem z kim iść na ten koncert to poszedłem z koleżanką. Jak się okazało nie miała gdzie spać to ją po koncercie przenocowałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko było spoko wieczora gdy nagle wpada były różowy (miała klucze) i wtenczas zaczęła się inba.
Nic się nie dało wytłumaczyć.
Pierwsza, że zdradzam. Druga, że nawet nie powiedziałem, że jestem w związku.
Co gorsza tak się na mnie darły, że aż sąsiadka przyszła, że noc jest, jutro do pracy. I ani się obejrzałem miałem 3 baby na głowie i każda miała do mnie pretensje. W tym momencie stwierdziłem, że nie warto dyskutować.
Teraz już po wszystkim. Jestem #tfwnogf i dobrze mi z tym, piję piwo i nikt mi gitary nie zawraca. Chociaż pewnie już jutro wrócą #feels i będę narzekał.
#logikarozowychpaskow i trochę #gorzkiezale
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alver: o #!$%@?. Opisałeś życie miłosne mojego dobrego ziomka i jego dziewczyny. Tak co parę miesięcy się kłócą, rozchodzą, on rucha, a na końcu ona z płaczem żeby wrócili do siebie. I ja do tego robię za ich psychologa, bo "to twój przyjaciel". Pochlaj i pobaw się, a ona wróci
  • Odpowiedz
  • 0
Trochę pech ale z drugiej strony ja wychodzę z założenia, że po to mamy język i usta żeby też ich używać do rozmowy i zanim sobie kogoś na chatę sprowadzisz najpierw dobrze byłoby mieć sprawę jasną. Trochę się nie dziwię o tę reakcję bo wynikła ona z nieporozumienia ;-) Oczywiście każdy ma swój lek i recepty rób jak chcesz :-)
  • Odpowiedz
@Namenick: Nazwała mnie baranem (ja jestem z pad znaku barana) to jej powiedziałem co powiedziałem. Więc jak dla mnie to były żarty, a ona wzięła to do siebie.
@bemo: No ja myślę, że będzie. Ale trochę szkoda.
@abcde: To moje mieszkanie, ja tu mieszkam a ona tylko u mnie zostawała i dlatego miała klucze. Skoro mnie rzuciła to nie wiem o co ma pretensje, trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. Już poprzednie związki mnie tego nauczyły. Zresztą ona sama sobie posła na imprezę w pt i nie odbierała. Rzucanie nie na serio? Nie mamy już po 18 lat żeby rzucać kogoś na żarty. RÓŻOWE PAMIĘTAJCIE ŻE FACECI TEŻ MAJĄ UCZUCIA! To nie jest tak, że dziśmnie rzucis za jutro wpadniesz i powiesz, że na żarty.
@ludzik: Z boku śmieszny. A samemu mi średnio do śmiechu.
@sidhellfire: @eternal_slavo: @RottenKitten: Ten serial przypomina mi moją pierwszą dziewczynę. Feelsy ale i tak trochę śmiechłem.
@D3lt4: Około 160 cm wzrostu
  • Odpowiedz
@siabadabada: lol, nie chodziło mi, że #!$%@?ł JEJ. Dla mnie to dobry żart, ale chyba mam inne poczucie humoru :/ Ja sam chyba szybciej mówię, niż myślę i parę razy usłyszałem, że jestem niemiły i umiem wszystko zepsuć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz