Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski to ja nawet nie.
Miałem dwa bilety na koncert na sobotę. Niestety w piątek zostałem rzucony przez różowego po chyba dość udanym żarcie. Opisałem to o tutaj.
Jako, że nie miałem z kim iść na ten koncert to poszedłem z koleżanką. Jak się okazało nie miała gdzie spać to ją po koncercie przenocowałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko było spoko wieczora gdy nagle wpada były różowy (miała klucze) i wtenczas zaczęła się inba.
Nic się nie dało wytłumaczyć.
Pierwsza, że zdradzam. Druga, że nawet nie powiedziałem, że jestem w związku.
Co gorsza tak się na mnie darły, że aż sąsiadka przyszła, że noc jest, jutro do pracy. I ani się obejrzałem miałem 3 baby na głowie i każda miała do mnie pretensje. W tym momencie stwierdziłem, że nie warto dyskutować.
Teraz już po wszystkim. Jestem #tfwnogf i dobrze mi z tym, piję piwo i nikt mi gitary nie zawraca. Chociaż pewnie już jutro wrócą #feels i będę narzekał.
#logikarozowychpaskow i trochę #gorzkiezale
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@batyiwodka: Moje, życie jest tak żałosne, że z boku aż śmieszy?
@SunnO: No elo.
@Shrek: Trochę? Te baby mnie wykończą kiesik.
@SunnO: Faktycznie, żart przedni ale jakbym wiedział, że takie przyniesie konsekwencje to powiedział bym go komu innemu Q_Q
  • Odpowiedz
@Alver: konsekwencje konsekwencjami, ale różowy który o taki żart odwala taką inbę to chyba jednak ma trochę nie po kolei( ͡ ͜ʖ ͡) Niby błahostka ale swoje też mówi.
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Chyba tak myślała, ale się przeliczyła bo już mnie jedna z latania za księżniczkami wyleczyła.
@SunnO: Trochę też zły moment był bo ostatnio mówiła coś o niedopinaniu się w sukience (bo kto nosi rozmiar 34?!).
@batyiwodka: Co robisz jutro wieczorem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rosuene: Ja byłem zdziwiony bo z poprzednią wszelkie żarty na temat jej pleców z przodu
  • Odpowiedz
@Alver: ale i tak #!$%@?łeś mocno z tą koleżanką. O ile wpierw #!$%@?łąlogike r paskuf to potem ty #!$%@?łeś grzywkąo kant kuli i to srogo. A tamta pewnie wróciła, bo chciała Cię przeprosić czy cuś może ? ( ͡º ͜ʖ͡º) A tu jeb. ...
O stary........
  • Odpowiedz
@Alver:

Pierwsza, że zdradzam. Druga, że nawet nie powiedziałem, że jestem w związku.

Jakby komuś faktycznie przytrafiła się podobna sytuacja, schemat działania...
  • Odpowiedz
@batyiwodka: Właśnie zobaczyłem Twój nick. O ile pierwsze na propsie i możemy się ustawić o tyle drugiego nie trawię Q_Q
@Gom3z: Ona trochę charakterna a i ja prosty nie jestem i tak wyszło.
@plumkajacy_kalafior: Trochę tak, ale trochę #worth bo jak mawia mój dziadek "nie można cały czas z jednej studni wody pić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@berserka:
  • Odpowiedz