Wpis z mikrobloga

@polu7: już ostatnio pisałem, 24 grudnia będzie miała 16 lat i działa, najlepsza klawiatura na świecie, jak się jąrozkręci, to można samą folię też kabli wrzucić do wody i wymyć, jest tak pancerne, że nie chce się zepsuć
@ReksioZaglady: ale ja nie chce innej klawiatury. Gdyby ta się zepsuła, to bym chciał jeszcze jedną taką. Fakt trochę kolor zgubiła, ale po 16 latach miała prawo - teraz po roku nadruki z klawiszy schodzą, a tu co? To najlepsza klawiatura na świecie. Druga najlepsza jaką używałem to microsoft curve 2000, ale się zepsuła, a ta działa( ͡ ͜ʖ ͡)
@Skub4ny: jakbym miał jakąś kupić to drugą taką samą, ta jeszcze nazywa się monterey k7000, teraz w wenezuelskich sklepach można ją jeszcze dostać pod nazwą teclado k7000 i mtek k7000, ale nie wiem jak z jakością
@ChineseMobilePhones: dobra, usunąłem, ale będę tej klawiatury bronił jak mogę, bo naprawdę przeżyła rzeczy, których inne klawiatury by nie wytrzymały, świetnie zbudowana i przemyślana, płytka stykowa zamiast lutowań, więc można rozbierać i kąpać, ścieżki tak pancerne i grube, że chyba nigdy się nie zniszczą i nadruki z niej nie schodzą.
@Norskee: Też propsuje takie klawiatury, ja mam starą a4tech 10 letnią pierwszą wersje "dla gaczy" na ps2. Specjalnie kupowałem przejściówkę na usb, żeby ciągle z niej korzystać. Podłączana jest pod laptopa, jak przychodzi mi pisać na klawie z laptopa to tragedia.