Wpis z mikrobloga

@magyarka: Wygląda na dobrą matkę i żonę. Karmi dzieciaki cycem (mleko matki jest najlepsze dla dzieci) i obiera ziemniaki na obiad dla siebie i męża, który zaraz przyjdzie z pracy. Kto tu widzi typową Karynę jest jest chyba idiotą.


@zarazwracam: ten komentarz należy powielić

@MarianKolasa: A mężuś wraca z pracy i przed telewizorkiem z piwerkiem czeka na obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: Wiadomo. Zycie moze byc piekne jedynie na karuzeli #!$%@? we wszystkich kolorach teczy, najlepiej po kilku kreskach. W trakcie imprezy z pseudo modelami i modelkami z instagrama. W inny sposob kobieta nie ma prawa sie spelniac.
  • Odpowiedz
@Lukasinho: Komunikacją nie jeżdżę ale wiem mniej więcej jak wygląda typowa Karyna z dzieciakiem. Jedna mieszka piętro niżej. Nie wiem natomiast dlaczego źle się niektórym kojarzy zdjęcie kobiety karmiącej bliźniaki na dwa cyce i obierającej jakieś warzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piesogrodnika: Niby zielonka, a pięknie prawisz. Ludziom w dupach się poprzewracało od zachodnich filmów, internetów i coca-coli i myślą, że to kasa jest najważniejsza. A później taka karierowiczka płacze, że jest za stara na dzieci, bo do 40 roku życia pięła się po szczeblach korpo. Albo faceci patrzący jedynie na buźkę i tyłek dziewczyny płaczą po latach, że nierobotna księżniczka go zdradza.
  • Odpowiedz
@demagog: pięła się po szczeblach kariery w biedronce, z młodszego kasjera/sprzedawcy na starszego kasjera/sprzedawce w 15 lat, teraz już za stara nadzieci :P
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: A mężuś wraca z pracy i przed telewizorkiem z piwerkiem czeka na obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakże typowy obrazek dla rodzin chyba nie tylko Polskich.


@crystaldragon: albo wraca z pracy, kończy obiad, potem zabiera się za sprzątanie i później bawi dzieciakiw czasie gdy żona odpoczywa. Ale wiesz, różne można mieć ideały.
  • Odpowiedz
@Vein: Przeczytaj najpierw komentarz do którego się odwoływałem, a później odpisuj. Ludzie wyzywają kobietę od Karyn i patologii, a tymczasem kobieta robi normalne rzeczy: karmi dzieci i robi obiad. Nic nie wskazuje na to, że jest nieszczęśliwa. A niektórym wydaje się, tak jak napisał colega @piesogrodnika , że szczęśliwe życie to imprezy, morza białych proszków, #!$%@? i inny #!$%@? co noc. #!$%@? era hedonistów, co chcą tylko brać, nie
  • Odpowiedz
O Boziuniu, jaka gównoburza się zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbym wiedział to dodałbym jakiś głupi komentarz do zdjęcia żeby mirki się pozabijały ( ͡ ͜ʖ ͡)

Sądzę, że każdy kto widział proces wychowywania małego dziecka z perspektywy nieco bliższej niż dziecko sąsiadów, powinien wiedzieć że jedyne co można wywnioskować z tego zdjęcia to to, że kobiecie urodziły się bliźniaki i że w
  • Odpowiedz
@demagog: ale ja wiem, że robi normalne rzeczy, ja wiem, ze to jest OK, nie mówię, ze jest nieszczęśliwa, mówię o tych Karynach czy innych pokemonach o móżdżkach jak główka zapałki, które myślą, że praca na kasie to "kariera", impreza ponad rodzinę itp. Spotkałem dziewczynę lat 25 która uważa, że jest jeszcze dzieckiem i dziecko to była by tragedia... Gdzie ja znajde normalną babkę, która nie będzie królewną, która jak
  • Odpowiedz
@Vein: miałem nie brać udziału w tej gównoburzy, ale napisałeś taki komentarz, że aż muszę się pokusić o dodanie paru słów

Jakiś czas temu miałem do czynienia z 23-latką, od której można było jednoznacznie wywnioskować, że ona to by najchętniej dziecko już chciała mieć, w wieku 20 lat najlepiej. I dziewczę patrząc z zewnątrz ogarnięte - zajmowała się domem, bo rodzice za granicą, w przerwach od studiów pracuje po kilkanaście
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: zależy od dziewczyny, poza tym nie mam zapędów robienia z kobiet inkubatorów, chce po prostu normalnej dziewczyny, z normalnym podejściem do życia, pracy i rodziny. 23 lata to już nie 15, moja matka rodziła w wieku lat 19 i nie była to patologia, teraz sie uważa, ze rodząca dziewczyna 23 lata to coś dziwnego, gdzie z 20 lat temu to już miała 2 dzieci...
  • Odpowiedz