Wpis z mikrobloga

@wykops2: Ja bardzo sobie chwalę. Nie wiem jak inne usługi, ale paczkomaty na plusie. Szybko dostarczają, no i wiele razy odbierałem paczkę wracając z imprezy w nocy - nie patrząc na godziny otwarcia itd.
@Pertaseth: ja z odbiorem też nie mam problemów. No ale to już jest przecięcie, jadę w deszczu, żeby wysłać paczkę a tu takie gówno. Rozumiem jeszcze, że jakby nie było ważności etykiety czyli określonego czasu na wysłanie paczki to moja im się takie sytuacje zdarzać. Ale mam 48 h na wysłanie zegar odlicza czas a oni walą w #!$%@?
@aro84 no, moja mama kupowała rzecz online i jedna babka z grupy wysłała tego screena na dowód, że nie udało się jej dziś paczki nadać XD zdziwiłem się mocno, ale pokazałem wpis i pieniądze były na koncie po 10 minutach.
@aro84: niestety, ale dzięki twojemu wpisowi mama odzyskała pieniądze, bo od razu mi coś śmierdziało, a nie chciała wierzyć. Bardzo dziękuje mirku ()
via Android
  • 0
@Ka4az nie ma za co, ale można patrzeć na to też inaczej, że dzięki temu wpisowi ktoś miał gotowe zdjęcie do oszustwa ????