Wpis z mikrobloga

Bronie moderacji, czesto, bo znam kilka osob powiazanych z tym, ale #!$%@? to jest szczyt szczytow xD Wy tam niektorzy to serio macie chromosom za duzo. Podpowiem: NA WYKOPIE NIE MA OBOWIAZKU TAGOWANIA, MOGE UZYWAC JAKICH TAGOW TYLKO ZECHCE I NIE MOZNA TEGO PODPIAC POD SPAM ANI FLOOD. Serio, doksztalcie sie lepiej, bo wyglada to jak praca osoby z ulicy po 60 roku zycia, dla ktorej slowa spam i flood to czarna magia.

#moderacjacontent #moderacja
P.....o - Bronie moderacji, czesto, bo znam kilka osob powiazanych z tym, ale #!$%@? ...

źródło: comment_ZZgz0p0QJFZAZ3fLTg5RZodzvS6U6CaV.jpg

Pobierz
  • 10
@Perlo:
Dzień w dzień dodawałeś wpis o takiej samej treści z wstawkami typu:

Zawolam popularne tegi nie bijcie, zeby wiecej osob widzialo, nie musicie plusowac, ani nic, tylko pamietajcie :)

#bukmacherka #csgo #heheszki #bitcoin #programowanie

Tu masz Wykopową definicję floodu:

Flood

Dodawanie tych samych treści wielokrotnie, w celu ich większej popularyzacji. A także dodawanie w krótkich odstępach czasu informacji podobnych lecz nie mających charakteru reklamowego (na przykład kolejno w komentarzach:
@Perlo: no jak wpisujesz do wpisów o superciulkimstam #programowanie to akurat ma rację, przez taką postawę jest syf w tagach, dobrze że #cebuladeals #windows10 #linux i #pcmasterrace nie użyłeś. #!$%@?ąc od tagów oni go nie zbanują mimo, że powinien mieć perma. Też często stoję za moderacją, ale banhammer pokazał, że nie mają zamiaru banować za coś co stało się poza wykopem. Prawaki stalkowały ludzi, manipulowały głosami i poszły bany na tydzień.
@Deykun: Wielokrrotnie w ktorkich odstpach czasu wtedy jest flood, jezeli jest raz dziennie nie masz prawa akceptowac tego jako flood. Plus napisales mi definicje wykopowa gdzie nie ma nic o tagach a potem mi piszesz ze spelniam warunki definicji bo wolalem tagami niezwiazanymi z tematem xD Ty tak serio? Halo, napij sie kawy, obudz i potem odpisz raz jeszcze.
@Perlo:

Wielokrrotnie w ktorkich odstpach czasu wtedy jest flood, jezeli jest raz dziennie nie masz prawa akceptowac tego jako flood.

Rozumiesz co oznacza zwrot "a także"?
@Firenz: Moge tagowac jak mi sie podoba, na wykopie istnieje regulamin tylko do tresci z tagiem polityka, islam i nsfw z tego co wiem. Reszte moge tagowac jak mi sie podoba. Sam kiedys walczylem o to zeby banowali jak ktos uzywa zlych tagow to mi odpisali ze na wykopie mozna sobie tagowac jak chce, ale jak uzylem swietego tagu programowanie to ktos ma bol dupy xD
@Deykun: Szczerze nie chce mi sie dyskutowac, poslalem juz na kontakt to co chcialem poslac. Nastepnym razem nie pisz do mnie ogarnij sie bo nie jestesmy kolegami i masz zachowac profesjonalizm.
I serio mam andzieje ze beda Was przepytywac z definicji floodu, bo wrzucenie 1 wiadomosci dziennie to nie jest #!$%@? flood xD Ale ok, ide zglaszac tych co codziennie pisza "#dziendobry mireczki" bo tez raz dziennie wysylaja post o tej