Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna mieszka z 3 laskami w wynajętych mieszkaniu w Krakowie. Ze względu, że sam studiuję zaocznie, to w weekendy u niej siedzę.

Przyjeżdżam wczoraj, ta cała zasmarkana, że chora i wgl. Ściągam kurtkę i #!$%@? zimno w mieszkaniu. Co się okazało?
Moja się nie chce odzywać, bo jest w mniejszości, że w mieszkaniu jest zimno i żeby włączyły ogrzewanie. Jedna z tamtych trzech też jest chora, ale #!$%@? #!$%@? bo przecież rachunek będzie 60 PLN mniejszy za ogrzewanie.
Siedzę #!$%@? i kazałem włączyć ogrzewanie, bo aż w uszy szczypie, teraz jedna przyszła i pyta się czy potrzebujemy ogrzewania, no to mówię że tak, a ta że po co skoro na polu jest ciepło (10 stopni) a w mieszkaniu jest 20, więc jest ciepło-.-

Nie no ja rozumiem, że 20 jest okej, ale dzisiaj z moją spałem to będąc w bokserkach samych było mi normalnie zimno... nie rozumiem #!$%@? tych ludzi... zimno jak #!$%@? w mieszkaniu, ale pan życia i śmierci bo rachunek kilka cebulionów mniejszy to można ten hajs #!$%@?ć na kawe w starbucksie...

jaka jest logika w tym żeby #!$%@? chodzić w swetrach po domu to ja nie rozumiem-.-

#krakow #studenci #stancja #januszebiznesu #cebula #logikarozowychpaskow
  • 126
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: no najwyraźniej. Jak wyziębi mieszkanie to później będzie jeszcze gorzej. Też jednym grzejnikiem niespecjalnie podwyższysz temperaturę - może weźcie tej idiotce jakieś ultimatum postawcie.
  • Odpowiedz
Nie no ja rozumiem, że 20 jest okej, ale dzisiaj z moją spałem to będąc w bokserkach samych było mi normalnie zimno...


@Mr_Swistak: nie wyobrażam sobie jak przy 20 może być zimno. Może wilgoć jak cholera? A na polu dzisiaj w nocy było 12 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: 19-23 stopnie to z tego co pamiętam najlepiej dla organizmu, więc warto się przestawić. Ja siedzę od tygodni w 20 stopniach i jest ok, a siedzę na krótki rękaw i grzać nie potrzebuję. Warto się przestawić.
  • Odpowiedz
@AndyMoor:

Z Twojej relacji wiemy jaka temperatura panowala w mieszkaniu i na pobliskim polu. A ile stopni z ciekawosci bylo na dworze?


U mnie najczęściej odmienia się "na dworzu". mazowsze here
  • Odpowiedz
  • 64
@Mr_Swistak: 20 to normalna temperatura a nie "zimno". Nie kwicz, tylko ubierz koszulkę do spania. Jak zresztą można się przeziebic przy 20 stopniach? Pewnie przez niewietrzone mieszkanie, bo "w uszy szczypie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: Ja jak bylem na wyjezdzie w Paryzu to spalem tam w akademiku. Byla zima i sniegi, a oni mieli wylaczone ogrzewanie. Bylo chyba z 10 stopni w mieszkaniu jak nie z 5. Nie mialem lozka i kołdry tylko spalem tak jak bylem ubrany tylko ze w spiworze na podłodze, to byla szkola zycia, a nie 20 stopni xD
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: jak mieszkalam z trzema laskami w wynajmowanym mieszkaniu to te #!$%@? mi odmierzaly stoperem jak długo jak sie kąpie xD oczywiście po dwoch miechach wyprowadzilam sie do kawalerki i tak już od trzech lat tylko i wylacznie kawalerka gdzie jestem panem i wladca wody w mieszkaniu xD
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: Od rachunków jeszcze nikt nie umarł a z zimna dwie armie. Pogadaj z nimi jak różowy się boi a jak nie to niech zgłosi właścicielowi, że nie na takie warunki się zgadzała i ma to jakoś rozwiązać choćby miał jej kupić farelkę.
  • Odpowiedz