Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna mieszka z 3 laskami w wynajętych mieszkaniu w Krakowie. Ze względu, że sam studiuję zaocznie, to w weekendy u niej siedzę.

Przyjeżdżam wczoraj, ta cała zasmarkana, że chora i wgl. Ściągam kurtkę i #!$%@? zimno w mieszkaniu. Co się okazało?
Moja się nie chce odzywać, bo jest w mniejszości, że w mieszkaniu jest zimno i żeby włączyły ogrzewanie. Jedna z tamtych trzech też jest chora, ale #!$%@? #!$%@? bo przecież rachunek będzie 60 PLN mniejszy za ogrzewanie.
Siedzę #!$%@? i kazałem włączyć ogrzewanie, bo aż w uszy szczypie, teraz jedna przyszła i pyta się czy potrzebujemy ogrzewania, no to mówię że tak, a ta że po co skoro na polu jest ciepło (10 stopni) a w mieszkaniu jest 20, więc jest ciepło-.-

Nie no ja rozumiem, że 20 jest okej, ale dzisiaj z moją spałem to będąc w bokserkach samych było mi normalnie zimno... nie rozumiem #!$%@? tych ludzi... zimno jak #!$%@? w mieszkaniu, ale pan życia i śmierci bo rachunek kilka cebulionów mniejszy to można ten hajs #!$%@?ć na kawe w starbucksie...

jaka jest logika w tym żeby #!$%@? chodzić w swetrach po domu to ja nie rozumiem-.-

#krakow #studenci #stancja #januszebiznesu #cebula #logikarozowychpaskow
  • 126
NA POLU XD


@Shodan56: Ależ Wy jesteście #!$%@? z tym polem xD Gościu mógłby napisać drugiego Pana Tadeusza i zacząć od słów "Gdy pewnego razu wyszedłem na pole" i już byłoby "Hehe Mati patrz jaka beka wieśniak napisał że idzie na pole xD Nie to co my szlachcice xD". Był taki obrazek, który pokazywał osoby mówiące "na pole" lub "na dwór" i oznaczonych jako normalni ludzie, a pod spodem tych, którzy
@Mr_Swistak: Jakiego typu ogrzewanie mają na mieszkaniu? Elektryczne czy gazowe? Jakiego typu też jest mieszkanie? Stara rudera gdzieś w kamienicy w centrum czy raczej nowe budownictwo? Mieszkałam z wieloma osobami i spotkałam się z różnymi zachowaniami, ale w Krakowie z ocieplaniem mieszkań jest naprawdę problem. Na jednym miekszaniu, w którym mieszkała moje koleżanka, ustwione mieli ogrzewanie na ful a mimo to ciągle było w okolicach 15 stopni. Nie wspominając o tym,