Wpis z mikrobloga

Kraj który istnieje od tysiąca lat. Kraj który przez 123 lata zniknął z map. Kraj który w swojej historii był napadany, niszczony, ale zawsze się podnosił ze zgliszczy. Kraj którego potencjał był dławiony przez zaborców, mącicieli, sprzedajnych polityków. Kraj który wydał takich ludzi jak Mickiewicz, Słowacki, Kopernik, Skłdowska-Curie i wielu innych. Kraj który ma swoją tożsamość, swoją kulturę i język. Kraj który obecnie jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc na świecie (wg. rankingu OECD). Kraj którego nie zniszczyły dwie wojny światowe. Kraj który od zawsze miłował wolność.

I wy wszyscy #!$%@? chcecie mi wmówić, że 4 lata jednej czy innej partii, takiego czy innego ministra, jest w stanie zniszczyć Polskę, albo sprawić, że się będziemy jej wstydzić? Bo ktoś #!$%@? zagłosował na kogoś innego? I przez to niektórzy chcą wyjechać, zmienić obywatelstwo, cokolwiek? To wstyd. Ogromny wstyd i hańba.
#oswiadczenie #przemyslenia #polityka
Pobierz bahanadala - Kraj który istnieje od tysiąca lat. Kraj który przez 123 lata zniknął z ...
źródło: comment_dxr0g4zBxzlZ0Zb8v8BLiAMS1DeImf4S.jpg
  • 20
@MirkoStats: Naród to ludzie, czyli my. Nie żadne układy i politycy. Wiem, że dziennikarze myślą inaczej, i chcą wmówić, że narodu nie ma, i że naród to politycy. Politycy to reprezentacja jakiejś części narodu. #!$%@? polityków. Szanuje ludzi dookoła mnie.
@xvlk: Czy naprawdę uważasz, że nie mieliśmy wielkich rodaków przez całą swiją historie? Podałem nazwiska pierwsze które przyszły mi do głowy, by oddać sens wypowiedzi. I nie zgadzam się z Tobą. Uważam, że to byli też Polacy.
I wy wszyscy #!$%@? chcecie mi wmówić, że 4 lata jednej czy innej partii, takiego czy innego ministra, jest w stanie zniszczyć Polskę, albo sprawić, że się będziemy jej wstydzić? Bo ktoś #!$%@? zagłosował na kogoś innego?


@bahanadala: Wedle tejże partii Tusk właśnie w 4 lata to zrobił, a w 8 lat doprowadził kraj do ruiny. Także przyganiał kocioł garnkowi ;)