Wpis z mikrobloga

@hatterka: a tak na poważnie: Trzeba być ślepym i naiwnym aby mieć takie podejście jakie prezentuje ta osoba, przecież jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie, zanim ludzie przestaną patrzeć na tatuaże stereotypami i fakt jest taki, że tatuaże na mordzie nie kojarzą się dobrze i tyle. Ja nie miałbym nic przeciwko kobiecie z tatuażem na twarzy, ale najpierw musiałbym poznać jej motywacje ;)
@Skyworld: Pisze na fb. Wielu ludzi potrafiących pisać poprawnie, na fb ma na to #!$%@?, bo właśnie takie panują tam standardy (chodzi mi o przecinki, "znaleść" jestem w stanie uznać za literówkę).
@hatterka: Wiesz. Do pracy z "ludźmi", być może nawet do opieki nad dzieckiem, bym jej nie zatrudnił. Ale jeśli przy normalnej pracy jedynym powodem niezatrudnienia są jej tatuaże, to takiego pracodawcę uważam za debila ;E
@hatterka: A po czym wnosisz, że laska nie ma wykształcenia, jeśli można wiedzieć?
Zresztą tu nie chodzi o możliwy brak wykształcenia, a właśnie o to, że ktoś nie dostaje pracy przez tatuaż. O to, że ludzie myślą zbyt stereotypowo. W dzisiejszych czasach taki tatuaż naprawdę niewiele mówi o człowieku, a mimo to wytatuowanych ludzi nadal traktuje się jak kryminalistów ;E
@Zwanek: Myślisz, że osoba z wykształceniem i kwalifikacjami szuka jakiekolwiek pracy i chce zostać opiekunką dla dzieci?
Albo kształcisz się w kierunku, w którym możesz mieć tatuaże na twarzy, albo sobie ich nie robisz.
Znam również sporo wytatuowanych osób, którzy mają: a) estetyczne tatuaże b) zawód, w którym one nie przeszkadzają. Nikt z nich nie ma żadnych nieprzyjemności z tego powodu. Nie mieli sytuacji, żeby ktoś potraktował ich jako kryminalistę albo
@hatterka: Lubię dziary bardzo, ale ten profil na fb to jest taka koplania rakcontentu, że ja #!$%@?ę :/ Aż się dziwię, że chyba z 30 moich znajomych to lubi :-(

Jak ja ubiorę garniak to jakoś nie widać, że mam pewnie z 50% skóry wydziabane, i z żadnym klientem/pracodawcą nigdy problemu nie miałem. Da się? Da się, #!$%@?, tylko trzeba nie być idiotą.

PS. A panią bym zatrudnił jako opiekunkę do
Róbcie tatuaże dalej bo to jedyne co odróżnia nas od innych.


@hatterka: No to #!$%@? brawo jak tak XD. Beka z kretynki. Widać, że #!$%@? ma do zaoferowania sobą i swoim rozumowaniem, czy inteligencją. Ktoś kto robi sobie tatuaż na mordzie i nie jest kimś kogo na to stać - nic sobą i tym tautażem nie reprezentuje jest #!$%@? i tyle. Dodajmy do tego jakieś różowe, czy #!$%@? wie jakie pasemka
@bh933901: No chyba rzeczywiście :/ Mało to roboty jest do zrobienia przez telefon/mail? Ja od 4 lat prowadzę firmę i w życiu nie widziałem ani jednego klienta na żywo. Na studiach sprzedawałem Neostradę przez telefon i też się dało z tego utrzymać. Mam znajomych pracujących w studiach tatuażu (choćby na recepcji), gdzie dziary są mega wielkim atutem. Nikt mi nie wmówi, że nie da się w Polsce znaleźć pracy. A ta