Wpis z mikrobloga

Wszystkim osobom wierzącym w ten post -> http://www.wykop.pl/wpis/15100883 chciałabym powiedzieć, że jest to kłamstwo. Wczoraj o tej godzinie oglądaliśmy mecz VP vs Dignitas :) Wołam osoby, które pochopnie wydały osąd:
@szalonenozyczki @PrzypadkowyNick @buleczkowy_potwor @podredowana @Cwelohik @KocieJaduo @MHS_Legend @Bartekbx10 @Mombik @OfficerNice @adi100_99

Przepraszam też za spam tagami, ale chciałabym, aby wszystkie osoby, które zobaczyły tamten wpis, zobaczyły też mój. Więcej złych tagów nie dodam i pozdrawiam serdecznie.
#szczecin #bukmacherka #csgo #wykobet #csgozwykopem #pomocy #afera #logikaniebieskichpaskow

Nie wierzcie we wszystko, co jest napisane w internecie ;) Załączam screena na wypadek usunięcia postu
yoreciv - Wszystkim osobom wierzącym w ten post -> http://www.wykop.pl/wpis/15100883 ...

źródło: comment_Xk35BbyZ87PQ3lp7PvH1o0RFtwqA8FmN.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@moreover: otagowałam w ten sposób, bo po prostu skopiowałam tagi z tamtego wpisu, za co oczywiście przepraszam :( zwykle nie spamuję tagami, ale tutaj chciałam dotrzeć do osób, które obserwując dokładnie te same tagi widziały tamten wpis. Mireczkom z csgo wynagrodzę losowaniem wieczorem, nie mam tylko jak wynagrodzić bukmacherki :/
  • Odpowiedz
@yoreciv: Nie no mnie te tagi walą, chodziło mi o sprawę bo nadal nie wiem co tu się #!$%@?, w tamtym wpisie nic nie ma o Perlo tylko jakiś random z fejsbuka bez profilowego. I chciałem żeby ktoś mi to wytłumaczył xD

  • Odpowiedz
@moreover: ogólnie tamta różowa pisze, jakoby Perlo pisał jej tamte rzeczy. Łatwo odczytać jego imię i nazwisko, przez co narusza mu reputację nie tylko na wykopie, ale też może to wpłynąć na życie prywatne. Przyznaje, że o niego chodzi i utrzymuje, że wszystko wyglądało tak, jak ona napisała ;) A jestem dość pewnym źródłem, żeby wiedzieć, że to kłamstwa ;D
  • Odpowiedz
ten uczuć kiedy zupełnie nie łapiesz ocb
kijowe screeny z których nic nie wynika, nawet gógiel cache nie mówi do końca
zakumałem tylko że @marysiaw oskarża @Perlo o stalking i ogólne #!$%@?, ale nie łapię punktu zwrotnego kiedy i dlaczego wychodzi na jaw że jest tą złą i mirki zaczynają wylewać na nią wiadra pomyj
Co jest zawsze najciekawszym punktem w #afera
  • Odpowiedz
@kulmegil: rzekome wiadomości od Perla były wysłane wtedy, kiedy razem oglądaliśmy mecz, czyli alibi ma mocne. W komentarzach pod postem pojawiały się jego dane osobowe, oszczerstwa z jej strony na jego temat i usuwanie niewygodnych komentarzy, które pokazywały, że to, co pisze, to zwykłe bajki ;) Pojawiały się też teksty typu ,,powinnam napisać do jego różowego paska" czy coś w ten deseń, czego oczywiście nie zrobiła. Plus jeszcze co do
  • Odpowiedz
@yoreciv:
O ile nie oglądaliście tego meczu na żywo gdzieś w knajpie gdzie patrzyłaś mu na ręce to jaki to jest dowód że Perlo nie komunikował się z kimś w tym czasie? Dla człowieka w pełni władz umysłowych lekki multitasking nie stanowi problemu. W tamtym wątku top był ewidentny baitinig, lajtowy #gownoanietruestory którego pełno namirko. Tutaj mamy do czynienia z personalnym atakiem cięższego kalibru.

Gdyby nie fakt że marycha brzmi tak bardzo niewiarygodnie... to byś mnie nie przekonała.

ps Dziwne, myślałem że poł wypoka jedzie po Supercoolljuk2, nawet ja kojarzę gagatka. Dlaczego
  • Odpowiedz