Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ercefet: a dziwisz sie? jesteśmy najbardziej #!$%@? gatunkiem jaki istnieje od tysięcy lat

@sradam: "Nie świrujcie pawiana na temat czegoś co robi się od zarania dziejów". Spoko - jak zamordują komuś całą rodzinę za narodowość/kraj pochodzenia/rase/przynależność do X - to też nie ma co świrować pawiana - przecież tak się robi od zarania dziejów :)
które prawdopodobnie w ogóle by nie istniały, gdyby nie mięso, które można z nich pozyskać.


@Kampala: ja #!$%@?ę, co za ograniczenie umysłowe. Normalnie nie chce mi się poruszać wcześniejszej kwestii: "Więc w imię czego ma nie jeść mięsa?" bo po prostu widzę miedzy nami jakiś przeogromny rów.
@Nutaharion: już zaczynasz się wyrażać niemerytorycznie. Przypomnę Ci, że obrażanie kogoś i wyrażanie się takimi ogólnikami świadczy tylko i wyłącznie o Twoim niskim poziomie, a nie o moim.
I nie wiem co jest takiego niesamowitego w moim komentarzu. Naprawdę nie sądzisz, że takie gatunki czy podgatunki zwierząt jak jakieś bydło, świnie, ptactwo lub owce *domowe* (słowo klucz) istniałyby bez człowieka? Nie wydaje mi się. Człowiek nie udomowił ich pro bono, ale