Wpis z mikrobloga

@bobekrobal: Czego nie potrafisz, wytłumaczę ( ͡º ͜ʖ͡º) Skoro tylko potrafisz #!$%@?ć bez żadnego sensu, bez żadnego dowodu, bez żadnego potwierdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko że #!$%@?, gówno itp.

Pisałem już, jeśli się nie potrafi zrobić roota (w nowszych telefonach, to nie tak łatwo jak myślisz mistrzu w tym fachu) i nie wiesz jak go obsługiwać. To potem są takie akcje.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Na szczęście w szkole uważam na angielskim i przeczytałem, co to robi. Jeżeli w normalnej wersji gry tego nie ma, to coś to znaczy. Nie ma po co ułatwiać sobie gry, taka jest fajna.
Jeżeli ktoś ułatwia sobie grę w ten sposób to jak na moje to po prostu oszukuje.

No i dodatkowo informuję, że mojego Samsunga Galaxy S Advance zrootowałem dawno temu, a teraz jadę na romie OMNI 5.1.1.
  • Odpowiedz
@bobekrobal: Haha no na pewno :) Galaxy S ADVANCE. Ale nie sugeruj się nazwą. Taki Advence jak S3.

Jeśli masz czas grać dziennie po kilka godzin, kilkadziesiąt minut. To spoko, jak wolisz. Ja niestety nie mam tyle czasu co inni. Wchodzę ostatnio rzadko i jeszcze rzadziej atakuję. Więc dla mnie mod, jak najbardziej.

A i zastanów się nad "oszukiwaniem" jeśli w grze można kupić WSZYSTKO za kasę. Wystarczy jej mieć aż
  • Odpowiedz
@Qontrol: Niestety zwyczajnie nie stać mnie na kupno wydajniejszego smartfona. Życie.

Grywam po około godzinę dziennie, po kilka minut w odstępach czasowych.

Kupując przedmioty w grze za realne pieniądze płacisz twórcom. Jakby nie patrzeć, z tego oni żyją. To już nie jest oszustwo, przecież taką rzecz przewiduje gra jako normalną funkcjonalność. Też przecież możesz wydać pieniądze, co za problem? Natomiast mod ten rozszerza funkcjonalność gry o rzeczy, które nie zostały wprowadzone
  • Odpowiedz
@bobekrobal: Więc nie gadaj że siedzisz w tych sprawach i o ROOcie wiesz wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem korzystanie z modyfikacji powinno być karane.

I jest, możesz mnie zgłosić :) Bo gram i będę grał na tym modzie.
  • Odpowiedz