Wpis z mikrobloga

@edgar_k: Ten pasek musi być z twojej rodziny xD Jesteś ograniczony bo dopisujesz coś czego nie powiedziałem.
Nigdzie nie stwierdziłem ze każdy musi mieć pojęcie na temat branży IT. Po to istnieją tematyczne fora internetowe lub grupy na Fb aby rozwijać swoją wiedzę a przede wszystkim dostać odpowiedz na nurtujące nas pytanie. Wystarczyło żeby weszła na takie forum i zadała pytanie :

Czy to normalne że w moim laptopie firmy Sony
I co robisz? Nie, nie wyszukujesz informacji, żeby się douczyc/dowiedzieć tylko idziesz do gazety z gownoburza, że w aso dali Ci produkt jakiegoś bosha a nie VW.


@Gorion103:

Nigdzie nie stwierdziłem ze każdy musi mieć pojęcie na temat branży IT. Po to istnieją tematyczne fora internetowe lub grupy na Fb aby rozwijać swoją wiedzę a przede wszystkim dostać odpowiedz na nurtujące nas pytanie. Wystarczyło żeby weszła na takie forum i zadała
Rozumiem, że jak np. dostaniesz włos w żarciu w kebabie, to zapytasz skąd biora sałatke i bedziesz pisał do producenta sałatki, bo może to ich wina? A może to jednak rolnik?


@edgar_k: Nie, jak dostaję włos w żarciu to wina tego kto je podał/przygotował bo nie umył odpowiednio produktów lub nie zachował odpowiedniej higieny, w formie siatki na włosy czy czapki, przy gotowaniu.
#sadstory #takaprawda #pracbaza

Dzień z życia podatnika

6.30 - Budzę się we własnym domu. Powierzchnia 150 m2 za którą płacę podatek 111 zł/rok. Wybudowany został na mojej działce 30a za którą płacę podatek 414 zł/rok. Urzędnik pozwolił mi nawet garaż wybudować!
6.40 - Włączam telewizor/radio za które płacę podatek 21,50 zł/miesiąc.
6.50 - Śniadanie, poranna toaleta za którą płacę VAT zużywając wodę i odprowadzając ścieki. Dodatkowo segreguję śmieci i płacę 32 zł/mies.
Nie, jak dostaję włos w żarciu to wina tego kto je podał/przygotował bo nie umył odpowiednio produktów lub nie zachował odpowiedniej higieny, w formie siatki na włosy czy czapki, przy gotowaniu.


@LB55: na którym forum o kebabach ci tak napisali? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A moze ktoś kupił już umyte i takie było, he?
Gruba wpadka się pani trafiła, ale nie da się tak po prostu napisać, że firma Sony nie produkuje dysków?
No chyba że produkuje, wtedy bulwers może i niesłuszny, ale wątpliwości mocno na miejscu.
@edgar_k: jak kupujesz warzywa w sklepie i są #!$%@? i przygotujesz z nich posiłek dla kogoś, i ktoś będzie miał ziemię na rzodkiewce, bo jej nie umyłeś to pretensje będzie miał do Ciebie, czy do rolnika?
jak kupujesz warzywa w sklepie i są #!$%@? i przygotujesz z nich posiłek dla kogoś, i ktoś będzie miał ziemię na rzodkiewce, bo jej nie umyłeś to pretensje będzie miał do Ciebie, czy do rolnika?


@LB55: wg. logiki z tego wpisu - do jedzącego, bo mogl wiedzieć, że czasem rzodkiewki sa brudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gruba wpadka się pani trafiła, ale nie da się tak po