Wpis z mikrobloga

w samochodach osobowych też takie coś występuje tylko na mniejszą skalę


@megawatt: Na mniejszą? Ja po zakupie ogarnąłem, że silnik i skrzynia biegów to produkty mitsubishi, inne elementy pewnie też w większości innych firm niż producenta całego samochodu :D
@edgar_k: ja #!$%@?, dopiero widze jacy ludzie potrafia byc #!$%@?. Wielcy znawcy it. Jeszcze kilkanaście lat temu chłopaki smiali się, ze mam skladaka, bo monitor mialem Lg (jakies 15 lat temu). Dzisiaj kazdy wie, ze producenci sa różni, ale jak juz sie tego dowiedzieli, to znaczy, ze wszyscy tez musza to wiedzieć, bo inaczej bieda umyslowa. Pomijam roszczeniowe podejście karynki, ale nie myslcie sobie, ze jesteście jacyś szczegolni, bo wiecie, ze
@Cronox: @XpedobearX: I nie myliłem się. Dzisiejsza czołówka.

Miejsce 3. 5 minut kłótni o to co klientka ma odłączyć od prądu. I tak wyłączyła coś innego. W tym wypadku zamiast dekodera, odłączyła modem VoIP, co bardzo skutecznie zakończyło rozmowę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miejsce 2. Klient kwestionował pracę modemu, bo lampka od aktywności połączenia pomiędzy komputerem, a modemem mrugała inaczej niż zwykle. 15 minut przepychanki jak
ale nie myslcie sobie, ze jesteście jacyś szczegolni, bo wiecie, ze w lapku Sony moze byc hd Toshiby ;) Cumplu, mam wrazenie, ze dyskutujesz z ostra #gimbaza, ale coz


@Zaangazowany: ha, to nie tyle gimbaza, co, hmm, pseudo-it-baza. Ludzie zyjacy w piwniacach i cośtam się znający, którzy nie moga zrozumiec, że inni nie dośc, że sie nie znaja, to wcale nie czują się z tego powodu gorsi i, o zgrozo,
@edgar_k: heheszki jak kupisz 1.6 tdci to możesz sobie dopasować do niego dowolny samochód. Występuje w fordach, mazdach, citroenach, volvo i peugeocie. Pewnie jeszcze gdzieś by się go znalazło, tak więc twój przykład jest o kant dupy potłuc :)
heheszki jak kupisz 1.6 tdci to możesz sobie dopasować do niego dowolny samochód. Występuje w fordach, mazdach, citroenach, volvo i peugeocie. Pewnie jeszcze gdzieś by się go znalazło, tak więc twój przykład jest o kant dupy potłuc :)


@rafikl: brawo, jesteś kolejnym idiota ktory sadze, że skoro on sie zna na samochodach to caly swiat musi...
@edgar_k: Niestety, ale to ty jesteś idiotą. Teraz właśnie sam sobie odpowiedziałeś, że wypowiadasz się w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia :) Nara
Niestety, ale to ty jesteś idiotą. Teraz właśnie sam sobie odpowiedziałeś, że wypowiadasz się w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia :)


@rafikl: haha, klasyka, nie dośc, że glupi to jeszcze przekonany o swojej nieomylności ( ͡° ͜ʖ ͡°)