Wpis z mikrobloga

@edgar_k: Lepsze porównanie by było jakbyś napisał "heheszki, ale jakby wam dali samochód nie wiem, Renault, a żarówki z napisem Osram to tez byście pruli mordę." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@edgar_k: Jesteś bardziej ograniczony niż ten pasek co gra speca od IT.

Ja mam inne spojrzenie na ta sytuacje. Jeśli się na czym nie znam to się nie wypowiadam na ten temat a broń boże nie robie z siebie speca jak ten różowy.
  • Odpowiedz
heheszki, ale jakby wam dali samochód nie wiem, Renault, a pod maską silnik z napisem Volkswagen to tez byście pruli mordę.


@edgar_k: a co w tym dziwnego? przecież tak robi się od dawna bo jest lepiej i taniej
myślisz, że jakie silniki są w pojazdach ciężarowych/autobusach? w samochodach osobowych też takie coś występuje tylko na mniejszą skalę
  • Odpowiedz
Mamy XXI wiek, takie rzeczy nawet moja prababka wie xD


@Cronox: to zapytaj babci ile rejestrów ma 8086 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, i jakie zastosowania mają wirówki wodne w fizjoterapii.

Jesteś bardziej ograniczony niż ten pasek co gra speca od IT.


@ll_Mario_ll: ograniczony.. i to mowi ktoś, kto nie rozumie, że nie wszyscy maja obowiązek znać się na piwniczanych sprawach z producentami dysków. Sam nie
  • Odpowiedz
@edgar_k: tu nie chodzi o jej niewiedzę
Tylko o jej publiczny bulwers.

Załóżmy że silnik Ci się popsuł w Twoim Volkswagenie golfie, chcesz sobie wypompowac paliwo wiec rozkrecasz połowę auta (co jednak wymaga umiejętności), patrzysz a tam pompa bosha.
I co robisz? Nie, nie wyszukujesz informacji, żeby się douczyc/dowiedzieć tylko idziesz do gazety z gownoburza, że w aso dali Ci produkt jakiegoś bosha a nie VW.
  • Odpowiedz