Wpis z mikrobloga

Mówią, że #niebieskiepaski są źli, ale nikt tak Ci nie dopieroli jak #rozowepaski ... Jesteście skrajnie bezwzględne. Jeżeli coś was zdenerwuje to macie tylko jeden tryb: Zemścić się tak żeby zabolało jak najbardziej. Jesteście żałosne i powinnyście się wstydzić same za siebie. #gorzkiezale
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szpongiel: Tak jestem fałszywym bo mi się nie chce tego zgłaszać do moderacji.
@PsichiX: Wiesz to takie trochę gimboproblemy ale zrobiłem znajomej głupio-śmieszne zdjęcie, które z automatu zostało wysłane na grupę na fejsie. Nie była to zła fotka, taka zabawna. Sama zrobiła głupią minę, a ta żeby się zemścić wrzuciła zdjęcie, które zrobiła mi kiedyś z zaskoczenia, które jest dosyć upokarzające. W żywe oczy kłamała mi, że je
  • Odpowiedz
@huns: Dosyć mocno uogólniłem, ale niestety taka jest prawda. Laski są strasznie bezwzględne. Faceci chwile się p---------ą i mają w------e albo dadzą sobie w mordę, a potem pójdą na p--o.
  • Odpowiedz
@PsichiX: Zależy mi na tej znajomości, jesteśmy bardzo blisko siebie oraz nie zamierzam zniżać się do jej poziomu, a mam wiele bardzo upokarzających ją zdjęć. Mam klasę, którą zachowam. Zwyczajnie chciałem się pożalić
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: Co to znaczy upokarzające? Jak bardzo? Miałem kiedyś takiego kumpla co non stop robił jakieś lipne foty na imprezach itp. Potem mówił, że usunął, a wychodziło w praniu, że nie. Upierdliwa sprawa i bardzo wkurzająca.
  • Odpowiedz
@kaarp: Uważam, że te zdjęcie jest zbyt osobiste, żeby je publikować. Nie powinna tego nigdzie wstawiać bo o to ją prosiłem oraz rzekomo na moich oczach je usunęła. Okłamała mnie i ośmieszyła z czystej żądzy zemsty. I to właściwie bez powodu. Czy to nie jest nienormalne i żałosne? To co ludzie sobie o tym pomyślą mam gdzieś bo wychodzę z założenia, że ludzie to idioci i muszą gadać żeby żyć,
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: Może tylko ty uważasz, że to zdjęcie jest bardziej upokarzające, niż te które wrzuciłeś ty. Co do kłamstwa to nie ma na to usprawiedliwienia. Już nigdy jej nie zaufasz i tyle.
  • Odpowiedz
@kaarp: Staram się być bardzo obiektywnym człowiekiem, żeby nie krzywdzić innych ludzi. Rozumiem o co Ci chodzi i też się nad tym zastanawiałem. Jej zdjęcie było takie o dla zabawy, sama robiła głupią minę. Fotka jak 1000 innych. Moje jest bardziej osobiste.
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: takie są kobiety " nie, nie nie, idz sobie idź, albo rób co masz robić "a potem foch. Inna sprawa ze nie rozumiem po co wrzucasz cudze zdjecia, wrzucaj swoje.
Na pocieszenie dodam, ze dobrze okresliles to jako " gimboproblemy".
  • Odpowiedz