Wpis z mikrobloga

@szpongiel: Tak jestem fałszywym bo mi się nie chce tego zgłaszać do moderacji.
@PsichiX: Wiesz to takie trochę gimboproblemy ale zrobiłem znajomej głupio-śmieszne zdjęcie, które z automatu zostało wysłane na grupę na fejsie. Nie była to zła fotka, taka zabawna. Sama zrobiła głupią minę, a ta żeby się zemścić wrzuciła zdjęcie, które zrobiła mi kiedyś z zaskoczenia, które jest dosyć upokarzające. W żywe oczy kłamała mi, że je usunęła. Pokłóciliśmy
@kaarp: Uważam, że te zdjęcie jest zbyt osobiste, żeby je publikować. Nie powinna tego nigdzie wstawiać bo o to ją prosiłem oraz rzekomo na moich oczach je usunęła. Okłamała mnie i ośmieszyła z czystej żądzy zemsty. I to właściwie bez powodu. Czy to nie jest nienormalne i żałosne? To co ludzie sobie o tym pomyślą mam gdzieś bo wychodzę z założenia, że ludzie to idioci i muszą gadać żeby żyć, ale
@kaarp: Staram się być bardzo obiektywnym człowiekiem, żeby nie krzywdzić innych ludzi. Rozumiem o co Ci chodzi i też się nad tym zastanawiałem. Jej zdjęcie było takie o dla zabawy, sama robiła głupią minę. Fotka jak 1000 innych. Moje jest bardziej osobiste.