Wpis z mikrobloga

@Carotas: A ja mam PC do gier i konsole, bo wszystko #!$%@? zalezy w co chcesz grac

w zyciu nie gral bym w CoD na PC, to samo np. GTA. Te gry sa po prostu na konsole i granie na PC zabija frajde i imo nie gra sie tak przyjemnie.

Za to na konsoli nie mam wielu gier ktore na PC swieca, np cs czy inne kerbal space programy

Generalnie to
przypomnij sobie jak konsolowcy jojczeli, że Wiedźmin 3 ma tylko 30 fps


@jamnig: Konsolowcy to akurat się przyzwyczaili do 30fps, to pctowcy zawsze spamują z podnieceniem informacją, że jakaś gra będzie miała 30fps na konsolach.

GTA V miało problemy na konsoli z 2007r. wszyscy udawajmy zaskoczenie i cisniemy beke


@hiruder: Poprzednie generacje akurat miały premierę:
- x360 w 2005r;
- ps4 w 2006r.
Ciekaw jestem jakby gtaV chodziło na 10
@sensu: no chyba tak ;) co widać zresztą po wykopie ... wychodzi nowa gra i spam fest się zaczyna "pójdzie mi na" / "na low da rade grać " / czy wam też tak przycina ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yeapUwin: wiesz dlaczego tak jest? Dlatego że na każdym kompie da się uruchomić każdą grę, ale nie każdy ma tyle kasy żeby móc ulepszać swojego peceta
w zyciu nie gral bym w CoD na PC, to samo np. GTA.


@kuhwa: serio? w CoD-a lepiej Ci się gra na konsoli? przez to tak jakby srać przez słomkę.

Ale co do reszty masz racje są gra na konsole i gry na pc. Np. taka fifa na pc przyjemność z gry = 0, podczas gdy na konsoli obowiązkowy tytuł.