Wpis z mikrobloga

@sensu: no chyba tak ;) co widać zresztą po wykopie ... wychodzi nowa gra i spam fest się zaczyna "pójdzie mi na" / "na low da rade grać " / czy wam też tak przycina ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Carotas: A ja mam PC do gier i konsole, bo wszystko #!$%@? zalezy w co chcesz grac

w zyciu nie gral bym w CoD na PC, to samo np. GTA. Te gry sa po prostu na konsole i granie na PC zabija frajde i imo nie gra sie tak przyjemnie.

Za to na konsoli nie mam wielu gier ktore na PC swieca, np cs czy inne kerbal space programy

Generalnie
  • Odpowiedz
przypomnij sobie jak konsolowcy jojczeli, że Wiedźmin 3 ma tylko 30 fps


@jamnig: Konsolowcy to akurat się przyzwyczaili do 30fps, to pctowcy zawsze spamują z podnieceniem informacją, że jakaś gra będzie miała 30fps na konsolach.

GTA V miało problemy na konsoli z 2007r. wszyscy udawajmy zaskoczenie i cisniemy
  • Odpowiedz
@sensu: no chyba tak ;) co widać zresztą po wykopie ... wychodzi nowa gra i spam fest się zaczyna "pójdzie mi na" / "na low da rade grać " / czy wam też tak przycina ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yeapUwin: wiesz dlaczego tak jest? Dlatego że na każdym kompie da się uruchomić każdą grę, ale nie każdy ma tyle kasy żeby móc ulepszać
  • Odpowiedz
w zyciu nie gral bym w CoD na PC, to samo np. GTA.


@kuhwa: serio? w CoD-a lepiej Ci się gra na konsoli? przez to tak jakby srać przez słomkę.

Ale co do reszty masz racje są gra na konsole i gry na pc. Np. taka fifa na pc przyjemność z gry = 0, podczas gdy na konsoli obowiązkowy tytuł.
  • Odpowiedz