Wpis z mikrobloga

socjalizm uczy że nie należy się dorabiać na cudzej pracy jak to ma miejsce w kapitalizmie

nacjonalizm to narodowy szowinizm, bo są też i inne szowinizmy


@teren: Ty i plusujący lądujecie na #czarnolisto. Przecież takich bredni się czytać nie da.
U.....i - > socjalizm uczy że nie należy się dorabiać na cudzej pracy jak to ma miejs...
  • Odpowiedz
@Assailant: No jasne, że jestem wyjątkowy. Każdy jest wyjątkowy, dlatego próba zrównania wszystkich jest co najmniej trudna. Jeżeli masz mnóstwo drewnianych pali różniej wysokości i chcesz je zrównać to co robisz?
  • Odpowiedz
Szanuję wkład innych ale jako Polak mam obowiązek na pierwszym stołku stawiać naszą kulturę. Jest to logiczna postawa zgodna z zasadami ewolucji i przetrwania.


@Gamling: co

co co co
  • Odpowiedz
Ale byli. A mrówki wcale nie musiały być mrówkami, ale są i z----------ą po lesie sprzątając szajs.


@Gamling: Skąd wiesz, że byli? Np. mój prapradziadek pochodził gdzieś z nordyków - czy to znaczy, że jako Polak nie powinienem być już dumny z tego co np. robił Jan III Sobieski? Przecież wtedy jeszcze nie byłem Polakiem patrząc na przodków.

A co np. z mieszkańcami Lwowa? Czy mają być dumni z dawnych dokonań Polaków, czy jednak
  • Odpowiedz
@Gamling: Naszczęscie nacjonalizm i umieranie za swój kraj uratuje nas od goldman sachs illuminatów chcących zrobić z nas bezpaństwowe gender.

Naszczescie na swiecie żyją jeszcze tacy wolnomyśliciele jak ty, którzy uratują nas przed złem.
  • Odpowiedz
No jasne, bo nie budując świadomości patriotycznej, nie ucząc tożsamości narodowej/kulturowej i brania przykładów z przodków i ich osiągnięć, osiągamy wspaniałą jednolitą kulturowo, szarą masę bez jakiejkolwiek tożsamości, gotową do wydajnego z-----------a po grób.

Goldman & Sachs i rasa panów kocha takich lemingów jak ty. Powodzenia pomyślunku stary.


@Gamling: Kto Ci powiedział, że masz być szarą masą bez tożsamości? Posiadanie tożsamości nie równa się nacjonalizmowi. :D Można być patriotą, a
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Panie. Nigdzie nie napisałem, że musisz należeć do nacjonalistów czy jakiegokolwiek ruchu ideologicznego by być patriotą. Możesz różnie realizować swoją postawę patriotyczną.
Nacjonalizm akurat jest ideologią, która mi odpowiada i osobiście uważam, że jest odpowiedzią na zagrożenia naszych czasów. Nie jestem przeciwnikiem radykalizacji, która jest naturalną reakcją społeczeństwa na dekady propagandy, ogłupiania, kłamstw i niespełnionych obietnic.
Malutcy kłócą się między sobą, lewica, prawica, grubi, chudzi, geje, hetero, invitro, krzyże
  • Odpowiedz
Nacjonalizm (z łac. natio, „naród”) – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Przejawia się głoszeniem pamięci o bohaterach danego narodu, głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu.


@b4dyl: spoko prawaku, jak zwykle u was bywa zapomniałeś zacytowac dalszego ciagu tej samej definicji z wikipedii bo sa tam niewygodne informacje ;) : Według nacjonalistycznej interpretacji historii świat był i jest areną walk pomiędzy różnymi narodami,
  • Odpowiedz