Wpis z mikrobloga

Kiedy władze twojego miasta nie wydają zgody (z powodów formalnych) na przejazd bandytów mówiących na siebie "Masa Krytyczna", dzięki czemu nie dojdzie w piątek do całkowitej blokady okolic cmentarza Rakowickiego i Batowickiego.

#feelsgoodman #czujedobrzeczlowiek #krakow #rower #masakrytyczna #bekazpodludzi
Pobierz S.....x - Kiedy władze twojego miasta nie wydają zgody (z powodów formalnych) na prze...
źródło: comment_lvKqQYpfq6cqQvoarbbqe2jGvlyCVseG.jpg
  • 57
@Slonx: o tym że jazda na cmentarz nie jest większym bądź mniejszym prawem od faktu, że ktoś tam sobie próbuje pojeździć w kolumnie na rowerach. Trudno mi to wytłumaczyć, ale temat ciężko zwojować tym samym orężem, a do całości przyczynia się fakt że w temacie komunikacyjnym jesteśmy dalej w pieprzonym średniowieczu.
maksymalne mandaty każdemu który spróbuje pojechać obok kolegi zamiast za nim


@enron: Ale zdajesz sobie sprawę, że jadąc jeden za drugim zajmą WIĘCEJ miejsca na drodze i spowoduja potencjalnie WIĘKSZY korek niż gdyby jechali obok siebie?
Tak tylko chciałem się dokładnie upewnić, jakiej sprawy bronisz :)
@enron: Ale zdajesz sobie sprawę, że jadąc jeden za drugim zajmą WIĘCEJ miejsca na drodze i spowoduja potencjalnie WIĘKSZY korek niż gdyby jechali obok siebie?

Tak tylko chciałem się dokładnie upewnić, jakiej sprawy bronisz :)


@raj: owszem, zajmą więcej miejsca - ale można ich łatwiej wyprzedzić. A niech któryś spróbuje przyspieszyć gdy będzie wyprzedzany, albo niech nie jedzie przy krawędzi jezdni...
Chodzi o to by tych debili tępić za wszelką
@zgredoslav: Organizacja przejazdu, angażowanie służb, marnowanie pieniędzy podatników, marnowanie czasu mieszkańców to jest takie samo prawo jak fakt, że ludzie chcąc zrobić porządki w gorącym okresie, zakupy i cholera wie co jeszcze, chcą się po mieście poruszać z minimalną sprawnością, skoro i tak będzie trudno?

O czym ty #!$%@?? Jakim prawem przejazd grupki aspołecznych pacanów na rowerach ma być ważniejszy od poruszania się po mieście nie tylko kierowców, ale również pasażerów