Wpis z mikrobloga

PiS wygrał wybory bo odsuneli Kaczyńskiego, Macierewicza z frontu, odstawili Smoleńsk, i wszystko to co budzi kontrowersje lemingów (oczywiście nieudolne rządy PO i afery pomogły)

Co Robi Janusz Korwin MIkke, nazywa partie KORWiN co głownie się kojarzy ludziom z jego osobą a przecież media kreują hasło Korwin z szaleństwem, hitlerem, strzelaniem do górników, i zawsze się gwałci. To jak partia o nazwie KORWiN miała coś ugrać wśród zwyłych ludzi mimo że się zgadzali z poglądami

Gdyby Janusz nazwał inaczej partie, wystawił Wiplera i innych na 1 front mogłoby być tak jak z nowoczesną jak nie lepiej

PS: Pracuje z ludzmi i główny argument partia KORWiN dobrze mówi ale Janusz to szaleniec, nie głosuje

#wybory #korwin #oswiadczenie
  • 25
@pawelcar: @nt22: ja już dawno się tego obawiałem, że nazwa KORWIN tylko źle zrobi i tylko w pracy to się utwierdziło partia dobra ale Janusz to szaleniec. Inaczej mogli to rozegrać, zła nazwa partii zwaszcza że medią pojadą na hitlerze itp. Wipler powinien dowodzić, inna nazwa partii, korwin tylko dać znak że wspiera
@nt22: Dokładnie, a ile się nasłyszałem w pracy że KORWIN dobra partia ale Janusz to szaleniec, a co tydzien mam kontakt z innymi ludzmi ktorzy przy wódeczce polityka. Strategia powinna być inna
-partia z inną nazwą, prawicą, polskością
-Wipler niesamowity gość powinien być na 1 froncie zawsze zamiast Janusza
-Janusz że tylko wspiera
-nowe twarze z charyzmą

ugraliby spokojnie wejście przy obecnych nastrojach
@Voytex: Leming nigdy nie przeczyta żadnego programu, nie wgłębi się w głoszone ideały bo to przekracza możliwości mózgowe leminga. Na ten gatunek działa opakowanie - "kolorki" są ważne, bardzo ważne. A że płaci za to ok. 70% podatków w bezynie to #!$%@?: jak pić to pić!
Osobiście w dupie mam Korwina, wisi mi on i powiewa. On też ma w dupie mnie i Ciebie :-) Tym bardziej w dupie mam jak
@westberlin: w niedziele pracowalem na czarno, zarobiłem tyle co od pon do pt w tydzien tyracze na umowe o prace, potem oddalem głos na partie KORWIN, jakby panstwo mialo to regulowac to bym w czarnej dupie był pod mostem
@Voytex: Mówisz mądrze i jestem niemalże pewien że tak by właśnie było. I to jest dowód na to, że demokracja to jest #!$%@? ustrój. Nie opłaca się prowadzić szczerej kampanii, mieć dobrych intencji. Opłaca się natomiast manipulować, grać na uczuciach, kupować sondaże.