Wpis z mikrobloga

@fatakurnatamorgana:
to jest ogólnie przypadłość basenów. Ja chodzę tylko po to żeby pływać na sportowym(a tam gdzie chodzę są jeszcze 2x jaccuzi, rekreacyjny i zjezdzalnia)

- na sportowym zawsze matki z bahorami lvl 1-4. blokują cały tor na środku. #!$%@? że na rekreacyjnym są baseny 2x12,5m o głębokości 110-140cm, lepiej #!$%@?ć na 2 metrach z dzieciakiem co nic nie umie. A zwróć uwagę
- grubasy i starsi ludzie #!$%@?ący się na tory z napisem SZYBKIE PŁYWANIE. Spoko że gruby chce popływać, sam kiedyś byłem. Ale 120 kilo nie jest w stanie szybko #!$%@?ć, to samo lvl80*.
- Pan PRO. O jaki ja jestem WIELKI podkreślam WIELKI pływak, jak plywam to cały tor ma być pusty, będe pływać takim stylem, że nawet jak na torze jest 5 osób to zajme cały(czytaj delfin i rzucanie się jakby uciekał
  • Odpowiedz
Pamiętam jak w gimbazie na wycieczce w Sopocie byłem pierwszy raz w aquaparku. Oczarowany tyloma atrakcjami po pewnym czasie dostrzegam na środku basenu jacuzzi z zainteresowaniem podpływam, z linii wody nie było widać, czy ktoś jest w środku. Wchodzę pod drabince, a w nim same babcie. Na chwilę się zatrzymałem na poręczy i myślę, czy wchodzić. Kurde, przypał teraz nie wejść jak już każda się na mnie spojrzała. Najdłuższe trzy minuty minuty
  • Odpowiedz