Wpis z mikrobloga

@Leniek: Lepiej teraz też :P
Osobiście smartwatche nie mają w mojej opinii fizycznego zastosowania, by je kupować. Mogą wyświetlać informacje z krokomierzów itd. i to tyle w zasadzie. Jeśli ktoś używa, bo większość nie.

Za 2k to bym kupił jakiegoś laptopa czy oddał na dom dziecka
@Leniek: Huawei ma jako tako - kładziesz na takim czymś i podpinasz pod "łapki" na dole. Podobnie jak LG G Watch.

Natomiast który bym brał... Sam mam moto 360 i jest okej, trochę mi wygląd przeszkadza, ale ten w 2 gen jest już baaaaaaaaaardzo okej (w skórze i złocie/srebrze uwielbiam). Tylko patrząc na Huawei watch chce się pełne koło jednak. To dlaczego niby nie on? Jakoś tak gorzej na niego patrzę,
@damian-piwowarski: W sumie zwrotu dostane 1k PLN, więc może udałoby mi się kupić dwie sztuki moto 360 1st gen i jeden sprezentowac mojemu różowemu. Następnie liczyc że znowu beda pękać jak jajka wrzucone do wrzątku i wymienić na nastepną generacje? to byłaby cebula ponad wszystko 3 zegarki w cenie jednego ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Leniek: Noi tyle wystarczy, aby zdecydować się na zmianę. Co jak co, ale obecna moto 360 z omapem daje w kość i widać, że nie jest płynna na lekkim android wear. Plus szybka wymiana pasków, dłuższy czas na baterii (dłużej nawet z aktywnym wyświetlaczem w trybie ambient!) i różne rozmiarówki - nooo jednak trochę więcej się zmieniło :P