Wpis z mikrobloga

@kanadu: to jest podobna sytuacja psychologiczna jak z grubasami: napewno znacie takie pary kiedy obrzydliwa, gruba dziewczyna zamiast sie cieszyc ze w ogole ktos ja chce to jeszcze jest totalna szmata i sie wyzywa na swoim chlopaku - robi tak poniewaz sama siebie nienawidzi a w zwiazku z tym nie szanuje kogos kto tak sie stara dla takiej idiotki. Tak samo tutaj - typ nie szanuje swoich 'fanow' bo sam siebie
@kanadu: Nie żebym bronił i nie twierdził, że to patola, ale z ciekawości tam wszedłem i widzę, że wklejony przez Ciebie komentarz akurat nie był do osoby, która napisała to co Ty we wpisie. Tamtą osobę grzecznie przeprosił, a ten komentarz ze screena był do innego typa, który wyleciał do niego z obelgami w tym samym wątku.
@kanadu:

@kanadu: Nie żebym bronił i nie twierdził, że to patola, ale z ciekawości tam wszedłem i widzę, że wklejony przez Ciebie komentarz akurat nie był do osoby, która napisała to co Ty we wpisie. Tamtą osobę grzecznie przeprosił, a ten komentarz ze screena był do innego typa, który wyleciał do niego z obelgami w tym samym wątku.


@Sickstee: Niezła manipulacja xD