Wpis z mikrobloga

Dziś znów byłam świadkiem jak młody #niebieskipasek usiłował wyciągnać swoje ramię niczym Inspektor Gadżet przy drzwiach otwieranych na zewnątrz...xD pamiętajcie #niebieskiepaski w takiej sytuacji wychodzicie przed #rozowypasek i przytrzymujecie te drzwi, tutaj wepchanie się przed kobietę nie jest naruszeniem savoir-vivre'u.
#ciekawostki #problemypierwszegoswiata #niebieskiepaski #protip
Pobierz n.....z - Dziś znów byłam świadkiem jak młody #niebieskipasek usiłował wyciągnać swoj...
źródło: comment_7eReWxm0AOFt9XepgUXyh42Tarz8qamt.jpg
  • 92
@ninakraviz: A co w przypadku kiedy za jednymi drzwiami mamy drugie (coś jak przedsionek)?. Otwieramy jedne, wpuszczamy kobietę i #!$%@? jak dzika kuna wpychając się przed nią aby w czas otworzyć drugie ?, czy może te drugie już zostawiamy w spokoju ?.
@JestemPsem: @kabarto: No właśnie sytuacja taka jest u mnie na wydziale, najpierw są prawilne drzwi z XVII wieku (których jedną ręką się nie otworzy bez porządnego zamachu) otwierane do siebie- te zawsze otwieram i puszczam, ale zaraz potem już wewnątrz mamy dosłownie 5 schodków i następne drzwi (te już nowe i łatwe do otwarcia - ale otwierane już nie do siebie a na zewnątrz :D) więc zwykle zanim wejdę przez
@SymbiotX: a zresztą ile kobiet będzie wiedzIało, że gdy schodzicie po schodach, to Ty idziesz pierwszy, by być dla niej w ewentualnej sytuacji oparciem, a gdy wchodzicie to idziesz za nią, by ją "asekurować"? One na to nie zwracają uwagi, bo nie znają tych zwyczajów. Tak samo ile razy spotkałem się z pouczaniem od dziewczyn, że jak się witam w gronie, to każdemu facetowi podam rękę, a kobietom nie.. Zawsze podchodząc
@cmd_: nigdy nie zapomnę jak byłem w tych sławnych Złotych Tarasach, a właściwie to próbowałem już wyjść. Tam sa takie drzwi obrotowe, napędzane siła ludzkich mięśni. Wtedy tego jeszcze nie wiedziałem. Myślałem, że to działa na zasadzie drzwi automatycznych, jak np. w IKEA. Wchodzę do tej komory z jakąś mega karyna, idę sobie w najlepsze, patrzę, a ona te drzwi pcha jak głupia. Myślę sobie wariatka, pchać automatyczne drzwi. Nagle odwraca