Wpis z mikrobloga

Dziś znów byłam świadkiem jak młody #niebieskipasek usiłował wyciągnać swoje ramię niczym Inspektor Gadżet przy drzwiach otwieranych na zewnątrz...xD pamiętajcie #niebieskiepaski w takiej sytuacji wychodzicie przed #rozowypasek i przytrzymujecie te drzwi, tutaj wepchanie się przed kobietę nie jest naruszeniem savoir-vivre'u.
#ciekawostki #problemypierwszegoswiata #niebieskiepaski #protip
n.....z - Dziś znów byłam świadkiem jak młody #niebieskipasek usiłował wyciągnać swoj...

źródło: comment_7eReWxm0AOFt9XepgUXyh42Tarz8qamt.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Mn1ch: takie komentarze będę usuwać, to nie jest miejsce na dyskusję o lewackich ideologicznych inspiracjach takich, śmakich i owakich, jeżeli facet jest dobrze wychowany i otwiera te drzwi, to chociaż niech wie jak się to robi
  • Odpowiedz
@Mn1ch: zawsze się znajdzie jakiś malkontent, nikt Cię nie zmusza do bycia dobrze wychowanym jegomościem, jak dla mnie to możesz się wpychać przed kobiety i spluwać idąc ulicą xD

@Novy: @Hussar_90: bardzo mi miło i cieszę się, że pomogłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Od razu mnie szufladkujesz, ja nie mam nic przeciwko otwieraniu kobietom drzwi. Jednak opisując sytuacje wyżej wymienioną ustalasz ją tylko do polskich realiów, w innych kulturach takie otwieranie drzwi może się źle kojarzyć. Tak samo jest z witaniem się, czy wyciągnąć rękę czy nie, czy dać buzi w policzek czy w rękę itp. sytuacje można mnożyć.

@Novy: Czy ja gdzieś napisałem że nie mam szacunku do kobiet stulejo? A
  • Odpowiedz
@Mn1ch: Dzieci nie mają rocznika 90' Nikomu nie chcę się przypodobać. Co do równouprawnienia to znam bardzo mało kobiet, które za nim są. A takie sprawy jak otwieranie drzwi kobiecie to zwykła kultura i dobre wychowanie, nie rozumiem jak możesz uważać, że kobiety są "wielkimi damami" skoro chcą żeby otwierano im drzwi. Tak się przyjęło a jeżeli nie umiesz tego ogarnąć to chyba kobiety sobie nie znajdziesz. Aha i...

  • Odpowiedz
@ninakraviz: Mnie zastanawia wciąż sytuacja, w której kobieta i mężczyzna stoją po dwóch różnych stronach, a drzwi otwierają się w jej stronę. Najgorzej kiedy mężczyzna wychodzi a kobieta wchodzi w tej sytuacji, bo jeśli wychodzący miałby być pierwszy to wtedy wychodzi że kobieta trzyma mu drzwi. Ewentualnie ona wchodzi pierwsza do zatłoczonego wnętrza, z którego nikt jeszcze nie wyszedł. Tak źle i tak niedobrze.
  • Odpowiedz