Wpis z mikrobloga

Mirki... byłem dzisiaj kolejny raz na siłce. Chodzę raz w tygodniu, więc żaden ze mnie stały obywatel. Ale jeszcze mi się nie zdarzyło, by na sali było więcej osób hmm... jakby to politycznie poprawnie powiedzieć... Arabskiego pochodzenia.
I ja już sam nie wiem, czy to przez media, czy przez Wykop, czy skąd... Ale miałem w sobie niechęć do tych chłopaków. W sumie nie robili nic złego, trochę nawet "przemykali" (a powiem Wam, że #!$%@? byli konkretnie, po dwadzieścia podciągnięć szło z nachwytem...). I tak mnie naszło na przemyślenia.
I ja już sam nie wiem w co mam wierzyć. Jedni mówią, żeby ratować bo uciekają, inni nawołują do nienawiści i strachu, bo miliony ich nachodzą i będą kraść i gwałcić. Anonymous w ogóle ma ciekawą teorię, że to propagandowa akcja zastraszania w celu inwigilacji. A ja nie widziałem na oczy agresywnego muzułmanina ( tylko tutaj, na wideo, na wykopie). Kilku poznałem osobiście i to jest ostoja spokoju. Boję się! Tak, boję się, że to może być prawda, że nagle zrobi się ich więcej i będzie za późno. Myślę nawet o pozwoleniu na broń. Potem się ogarniam i pocieszam, że w razie czego, to oni nawet w Polce nie chcą być... Bo po co, jak nawet Polacy stąd uciekają... Przyjmiemy te tysiące i oni w pierwszej kolejności pójdą na zachód. Ale fakt - boję się. Nie o siebie, lecz o rodzinę. Chcę mieć możliwość ich obronić.Nie chcę siać nienawiści, chcę pomagać ludziom, którzy tej pomocy potrzebują, ale mam plan na najbliższe miesiące. Zdobyć pozwolenie na broń. Moje państwo nie jest w stanie dać mi poczucia bezpieczeństwa, tylko rozkracza się na plecach jak suka przed pierwszym lepszym. Bo chłopcy na siłce dzisiaj "przemykali", ale uwierzcie mi... jakby tych kilku chłopa się zorganizowało, to nikt z reszty ćwiczących nawet by zamachu nie wziął. Mam 195cm i ważę 110 kg.

#truestory #niepopularnaopinia #imigranci #bron #nocnazmiana #postanowienie #30plusclub
  • 5
@kendo: chłopaki mogą być z Erasmusa albo z innego kraju niż Syria, nie każdy musi być zły, ale chodzi o to ze pomagamy obcym a nasi polscy brać Często żyją w biedzie, poza tym przyjmowanie uchodźców płci męskiej i zdolnych do walki to głupota, Polsce póki co nie zagraża zalanie przez islam ale broń e przyszłości może być przydatna
@el_capitano_grande: tak, tak, od pozwolenia zaczynam. Spoko, jeżeli chodzi o użycie broni, to podejrzewam, że jeżeli będę musiał jej użyć, to będzie już niezły armageddon na ulicy. Jestem skrajnym pacyfistą, ale chcę mieć argumenty.