Wpis z mikrobloga

@Bujak: Trochę inny, ale z HotSem coś im słabo idzie, a miał być hicior. Jednak moim zdaniem taka odskocznia się przyda. Słyszałem już od wielu osób że CS im się znudził, w sumie mi też i obecnie jest niewiele gierek, które przyciągnęły by na dłużej i dawały frajdę z rozgrywki, może overwatch taki będzie, kto wie
@Malin_kg: Powiem Ci że coś na pewno przebije, wszystko zależy do tego co będzie
@SrakaZabijaka: Grałem w Kolonii i uwierz mi, że są niezbalansowane. Jak McCree odpali ultimate, to wszyscy w zasięgu wzroku się kładą. Serio. Podobnie Pharah, jeśli przeciwnicy są blisko siebie. W dodatku ona ma wyrzutnie rakiet jako podstawową broń, która ma zajebiście duże aoe. Z drugiej strony mamy np. Zenyatte, który w obecnej formie jest praktycznie bezużyteczny. Pomijając to, że są lepsze postacie support od niego, to jego ultimate jest bardzo nieefektowny
@awangardowy: Może na pokaz miało tak być. Ogółem oglądając prezentacje umiejętności poszczególnych bohaterów doszedłem do wniosku że jeżeli ktoś atakował wszystkich na raz to zazwyczaj zadawał mniejsze obrażenia, przynajmniej wyglądało to jakby miało ładnie wyglądać, ale w praktyce już pewnie nie byłoby tak dobrze (jak np McCree), ale skoro piszesz że jest inaczej to jestem ciekawy jak to się sprawdzi w praktyce.
Ogółem blizzard oczekuje opinii i sugestii dotyczących gry, przynajmniej
Powiem Ci że coś na pewno przebije, wszystko zależy do tego co będzie na topie, a że obecnie jest CS to wygląda to jak wygląda, nie żebym chciał żeby nagle wszyscy przegrali grać w CSa, ale IMO przyda się różnorodność na rynku


@SrakaZabijaka: jak na razie od 99 roku nic nie przebiło. Jedyna gra, którą mogę porównywać do kantera był COD4, niestety późniejsze cody to jakieś ścierwo totalne, a mieli szanse