Wpis z mikrobloga

@mlody_q: niema za co, jezeli ludzie wyjechali za samym pieniadzem to pewnie dalej zyja w takiej malej polsce (mieszkanie oraz pracowanie z polakami) ja akurat nigdy tego nie doswiadczylem gdyz od samego poczatku zaczalem mieszkac z mieszanym towarzystwem a teraz juz tylko z anglikami. Wyjechalem ze wzgledu na mozliwosc edukacji, jestem teraz na drugim roku, powrotu do Polski nie planuje, ale za to dobrze bylo by sie przeprowadzic na kolejny kontynent.
@Nabucho: 24, skończyłem technikum na lubelszczyźnie, na studia nie poszedłem ponieważ nie było na to pieniędzy. Przeprowadziłem się do Krakowa, ponieważ tam dostałem pracę w korpo, pracowałem też w Poznaniu, i wróciłem do Krakowa.
@mlody_q: ok. Ja mam 35 i postanowilem sie wyprowadzic z kraju ze wzgledu na polska rzeczywistosc i mentalnosc. Sukces finansowy mam juz jako tako na koncie, wiec raczej jest to pojscie na "trudnizne" niz na latwizne, bo niejako musze biznes rozruszac od nowa. Chociaz z drugiej strony jest to pojscie na latwizne, patrzac z innej strony. Ale ja nie mam genu bohatera, i nie chce mi sie edukowac czy zmieniac rodakow.