Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #nowoczesnapl #stonoga #nocnazmiana #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka

serio\/?? #60groszyzawpis + 1 milion

nie mam ochoty polemizować na poglądy polityczne ale z chęcią zmiany tak mocno podkreślaną przez #ferrari stonogi za komisowy hajs i przekrecone licznik czy auta podrobione,

wg mnie #petru jest mimo wszystko swiezakiem na polskim rynku politycznym w przeciwienstwie do dziadka #korwin czy muzyka rewolucji #kukiz mówi prosto i zwyczajnie jasno.
nie chce nikogo zabić, zpoliczkować ba nawet przyznaje się sam do błedu ( #kredyt we frankach ) wieć co by nie mówić jest odpowiedzią na potrzebę normalności i konstruktywizmu.

#kukiz się sprzedał ( kto oglądał kawe na ławe)
#psl się sprzedał (oni są zawsze na sprzedaż za worek ziemniaków ) #piechocinski na gospodarce się zna jak górnik na samolotach (pewnie nawet nie wie co to wykop)
#pis sie dopcha do koryta i będziemy mieć pomniki kaczora, gloryfikacje zamachu smoleńskiego, pielgrzymki na wawel, religie na maturze i dużo tyfusu od ładnych syryjskich dziewcząt, rozpierduche w unii w nato i wreszcie stworzymy koalicje z urbanem i pójdziemy razem na rosje pomóc ukrainskim braciom.

--moja ocena jest taka :)) #maxkolonko

#po przegra i jak nic się nie zmieni będzie narzekać i szukać haków podsłuchów jak #pis teraz tzn wczesniej czy pozniej wysadzą ich z siodła ponieważ 8 lat to duzo czasu na grubą teczkę.
#stonoge wsadzą do więzienia jak tylko któraś ze stron dojdzie do władzy
#korwin się skończy jak wejdzie do sejmu
#kukiz jak wejdzie do sejmu coś tam pogada, poprotestuje i #kaczynski -ego jezyka siedzenia cicho na tylku sie nauczy.
#szydlo będzie premierem jak szrekowa fiona i będzie cudownie pięknie i #polskawkosmosie zamiast #polskawruinie

aaa i wszystkie wykopki z #emigracja wrócą zaraz po tą płacę i wtedy zkasujemy!! > #emigrujzwykopem
  • 8