Wpis z mikrobloga

Beka. W mailach g---o jest. Zwykłe maile które każdy normalny człowiek może napisać. Dla mnie to dowód żeby głosować na #nowoczesnapl Bo kuce i k--w Stonoga się jej po prostu boją i chcą u----ć Pana Swetru przed wyborami ale jako że praktycznie nic na kolesia nie mogą zrobić to publikują nic nie znaczące maile i robią z tego afere
#neuropa #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slowmotion: Oho kolejna teoria spiskowa, tajne służby selekcjonowały od miesiąca mejle pana Petru i podrzuciły Stonodze który wszystko łyka i publikuje xD xD
@etfen: Nie ma tego w paczce która wyciekła więc równie dobrze może to być fotomontaż.
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Jak wyciekly wiaodmosci z fejssa poprzedniego szefa narodowców to gorsze rzeczy tam były. O gwałtacie, nagabywniu młodych dziewczyn przez jedna z czołowych twarzy narodowców, zapowiedz wyłudzenia dotacji itp.
  • Odpowiedz
@typowywykopek: @czuowiek_nietoperz: Tu jest artykuł na ten temat.
Gdzie po tylu latach szukac calosci screenów to nie mam pojecia bo takich rzeczy nie zasysam. W chwili gdy ujawniono afere to zrzuty latały po fejsie a oryginalnie to było na Wikileaks więc może tam jest.
Pamietam ze przykładowo jeden z rozmówców pisał że można wyłudzic dotacje a drugi uciał to "a nie pisz mi tu takich rzeczy bo
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Pójdę jednak krok dalej - z kim Nowoczesna wejdzie w koalicję? Z PiSem? Wątpię. Z PO? Najprawdopodobniej. Niestety, w rezultacie głos oddany na Nowoczesną po części wzmocni PO, które powinno zniknąć zupełnie ze sceny politycznej. Do samego programu Nowoczesnej nic nie mam, ot jeden z chyba najlepszych (czy nie najlepszy) programów zaprezentowanych w tej kampanii wyborczej, jednak mam prawo mieć wątpliwości co do tego, czy uczciwie jest Petru w
  • Odpowiedz